کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure

� های مطلوب برای نگه داری لپ تاپ و تبلت دارد و در نصیب جلویی کیف جیبی برای نگه داری لوازم جانبی و جایگاهی برای اسناد و مدارک تعبیه شده هست . این کوله پشتی زیپ های امن و محکمی دارد و دسته‌های مقاوم آن قابل تنظیم هستند.

لپ‌تاپ‌ها‌ بدنه‌ای حساس نسبت به ضربه و خط‌وخش دارا هستند و به همین استدلال محافظت بیشتراز آن‌ها در برابر این‌گونه آسیب‌ها اهمیت متعددی دارد. کوله‌پشتی «شیاومی» گونه «ZJB4067 GL» با استفاده از پلی‌استر و پلی‌اتیلن ساخته شده و برای مراقبت بیش تر از یک لپ‌تاپ 14 اینچی مضاعف دلخواه است. این کوله‌پشتی فارغ از در حیث تصاحب کردن لوازم درون آن 900 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. طول این کوله‌پشتی 39 سانتی‌متر و عرض آن نیز 30 سانتی‌متر است. محفظه‌ی مهم در این مدل بیش تر از تولیدات شیاومی با استفاده از یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای محافظت بیش تر از یک لپ‌تاپ 14 اینچی و یک تبلت طراحی شده است. داخل این محفظه فضای کافی برای محافظت لوازم جانبی گزینه مایحتاج دستگاه بیشتراز قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. همینطور شرکت ساخت کننده در این محفظه یکسری جیب کوچک‌تر هم قرار داده که برای محافظت از هارد اکسترنال، پاور بانک و دیگر لوازم با این ابعاد مناسب است.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی و دو طرف آن هم دو جیب بیرونی زیپی دیگر پباده سازی شده که با استفاده بیش تر از آنان می‌توانید لوازم فردی مسئله نیازتان بیشتراز قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و ملازم با خود داشته باشید. پشت این نوع بیشتراز تولیدها شیاومی دو بند قابل تهیه قرار گرفته که برای حمل به شکل کوله‌پشتی طراحی شده‌اند. بالای این دسته نیز یک نوع وجود دارااست که در چهره نیاز می‌توانید بیش تر از آن برای حمل کوله‌پشتی به چهره دستی استفاده کنید.

کوله پشتی «ریواکیس» گونه «7760» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی پباده سازی شده و 550 گرم وزن دارد. این کوله پشتی با استفاده از پلی‌استر ساخته شده و 385 میلی‌متر ارتفاع دارد. پهنا آن هم 280 میلی‌متر و ضخامت کوله پشتی 40 میلی‌متر است. ابعاد داخلی این دسته بیشتراز محصولات ریواکیس نیز 145 × 290 × 430 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی کلیدی وجود داراست که به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای مراقبت از یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت یا آیپد و لوازم جانبی بیش تر از قبیل شارژر و ماوس دستگاه وجود دارد.

جلوی این کیف یک جیب وسیع زیپی هم پباده سازی شده و درون آن یکسری جیب کوچک‌تر وجود دارد. شما با فایده بیشتراز این جیب‌ها می‌توانید لوازمی نظیر کیف پول، کابل، هندزفری، هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و غیره را یار و همدم با خویش داشته باشید. در این کوله‌پشتی یک جیب زیپی کوچک نیز قرار داراست تا بیشتراز آن برای حفظ و حمل گوشی موبایل استفاده ببرید. یک جیب کوچک زیپی پشت و یک جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله پشتی بیش تر از دیگر فضاهای مو جود در این گونه بیش تر از تولید ها ریواکیس هستند. ابعاد جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله‌ پشتی برای حفظ بیش تر از یک بطری آب یا قمقمه مطلوب است. همینطور جیب پشت بدنه نیز برای اسناد، شناسنامه، گذرنامه یا این که دیگر مدارک حیاتی بیش تر از این قبیل طراحی شده است.
کوله‌پشتی «سامسونیت» نوع «Urban B6350s» با به کار گیری بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. این محصول کیفیت ایجا مناسبی داراست و برای محافظت و حمل لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی مطلوب خواهد بود. ابعاد این کوله پشتی به ترتیب طول، پهنا و ارتفاع 440، 310 و 100 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی دارای اهمیت وجود دارد که به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای حفظ بیش تر از یک لپ‌تاپ تا 15.6 اینچی وجود دارد. همینطور شما می‌توانید درون این محفظه تبلت و لوازم جانبی مورد مایحتاج دستگاهتان بیشتراز قبیل شارژر و ماوس را هم قرار داده و با خود حمل کنید.

کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 این کوله پشتی یک جیب زیپی تعبیه شده و باطن آن هم یک‌سری جیب کوچک‌تر وجود دارد. این جیب‌ها برای نگهداری لوازم جانبی بیش تر از قبیل خودکار، کارت، کابل، هندزفری و دیگر لوازم بیشتراز این قبیل پباده سازی شده‌اند. یک جیب زیپی عمودی و دو جیب کوچک در طرفین کوله نیز بیشتراز دیگر فضاهای تعبیه شده در این کوله پشتی می‌باشند که شما می‌توانید بیش تر از آن‌ها برای محافظت لوازم شخصی، بطری آب و قمقمه فایده کنید. پشت این کیف دو بند کوله پشتی قابل تهیه و تنظیم و بالای آن هم یک دسته برای حمل کیف به شکل دستی وجود دارد. اگر به دنبال یک کوله پشتی مقاوم هستید که جیب‌های متعددی داشته باشد و علاوه بر حمل لپ‌تاپ قابلیت حمل و مراقبت لوازم شخصی شما را نیز داشته باشد، این نوع از تولید ها سامسونیت انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود.
با جور «ALX400» از خصوصی تولیدها «الکسا» لپ‌تاپ 16.4 اینچی‌تان را همیشه یار و همدم با خویش داشته باشید و خیالتان راحت باشد که هیچ خطری دستگاه شما را تهدید نمی‌کند. این کیف 800 گرم وزن داراست و ابعاد آن به صورتی است که برای حفظ و حفظ بیش تر از یک لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی مناسب خواهد بود. این کیف با فایده از برزنت ضد آب ساخته شده و 11 سانتی‌متر ارتفاع دارد. طول آن 41 سانتی‌متر و عرض کیف هم 32 سانتی‌متر است. در این دسته یک محفظه‌ی حیاتی پباده سازی شده که با به کار گیری از زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌ها در این محفظه با استفاده بیشتراز سلول‌های هوا (AirCell) پوشانده شده‌اند تا بیشتراز دستگاه در برابر ضربه‌ها به خیر مراقبت کنند. در مدل ALX400 یک محفظه‌ی بزرگ دیگر هم تعبیه شده که با استفاده بیشتراز زیپ باز و بسته می‌شود. این محفظه ابعاد بزرگی داراست و برای مراقبت بیشتراز لوازم شخصی بیش تر از قبیل کتاب و مداک مناسب است. همچنین در این جور یک محفظه‌ی وسیع زیپی دیگر هم قرار گرفته که با فایده بیشتراز جیب‌های کوچک داخلی پوشانده شده است. این جیب‌ها برای قرار دادن وسایلی نظیر کابل، هندزفری، گوشی موبایل، پاور بانک و غیره طراحی شده‌اند و فایده بیش تر از آن ها آسان است.

کیف لپ‌تاپ الکسا جور ALX400 به صورتی طراحی شده که قابلیت به کار گیری به عنوان کوله‌پشتی، رودوشی و دستی را خواهد داشت. در این کیف یک بند رودوشی قابل تهیه و جدا شدن وجود دارااست و بالای آن هم دو گونه قرار گرفته تا با فایده از آنان قابلیت حمل کیف به صورت دستی را داشته باشید. همینطور پشت بدنه این کیف دو بند قابل تهیه نیز وجود دارااست که به عنوان بندهای کوله‌پشتی فایده می‌شوند.

این کوله‌پشتی یک کدام از از سری تولیدات «سامسونیت» هست که برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی طراحی شده‌اند. جور «Fomma» با استفاده بیشتراز پلی‌استر ساخته شده‌ می باشد و 700 گرم وزن دارد؛ همچنین ابعاد این کوله‌پشتی 80×360×420 میلی‌متر هستند و نحوه باز و بسته شدن جیب‌های آن زیپی است. محفظه‌ی با اهمیت این کوله، فضای کافی برای حمل و نگهداری یک لپ‌تاپ 15.6اینچی دارد. البته این محفظه تنها با قراردادن یک لپ‌تاپ 15.6اینچی پر نمی‌شود و شما می‌توانید لوازم جانبی لپ‌تاپ بیشتراز قبیل شارژر و ماوس و آیپد خویش را درون آن بگذارید. جلوی این کوله‌پشتی یک جیب گران قدر تعبیه شده می‌باشد که با استفاده از زیپ باز و بسته می‌شود؛ همینطور درون آن یک سری جیب کوچک‌تر برای نگهداری از لوازم شخصی مورد نیازتان، مانند کتاب طراحی شده است.

یک جیب زیپی دیگر و یکسری جیب کوچک‌تر باطن آن، بیش تر از دیگر فضاهای این کوله‌پشتی هستند. در این جیب فضای کافی برای حفظ و حمل لوازم جانبی کوچکی بیش تر از قبیل کابل، هندزفری، دفترچه یادداشت و گوشی موبایل نیز وجود دارد. این مدل بیشتراز تولید ها سامسونیت در دسته‌ی کوله‌پشتی‌ها قرار می‌گیرد و پشت آن دو بند قابل تهیه وجود دارد و شما می‌توانید این بندها را براساس جثه خویش تهیه و تنظیم کنید؛ همچنین این گونه قابلیت اتصال به دسته‌ی تلسکوپی چمدان را دارااست و یک جور نیز بالای آن تعبیه شده می‌باشد تا برای حمل کوله‌پشتی به صورت دستی هیچ مشکلی نداشته باشید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ تارگوس مطلوب برای لپ‌تاپ‌های 15.4 تا 16 اینچی با ابعاد استاندارد است. دارنده محفظه‌ی مجزا برای نگهداری لپ‌تاپ است. محفظه قرارگیری لپ‌تاپ دارنده یک زیپ بوده که بیش تر از دو طرف باز و بسته می‌شود، پس شما ناچار نیستید مدام ازیک‌طرف آن را بازکنید. در نصیب جلویی آن دارنده جیبی برای مراقبت لوازم جانبی است که نحوه باز و بسته شدن آن به‌صورت زیپی است. در یک‌طرف آن جیبی برای نگهداری قمقمه آب طراحی‌شده که به‌صورت توری چهره است. در نصیب جانبی آن جیبی وجود دارااست که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابه‌جایی به‌صورت دستی را برای شما فراهم می‌کند. در قسمت پشتی آن دو بند وجود دارد که قابلیت حمل به‌صورت کوله‌پشتی را به وجود می‌آورد. علاوه بر آن در همان محل پد ضد تعریق نیز تعبیه‌شده است. برند تارگوس روی بدنه آن حک‌شده و مخلوط رنگ‌بندی آن زیبایی خاصی به آن بخشیده است. بعد بیش تر از تهیه لپ‌تاپ موردنظر خود، مایحتاج به یک حافظ عالی برای آن دارید تا بتوانید در درمقابل ضربه، خط و خش بیشتراز آن محافظت کنید. آب و ضربه ازجمله مواردی می باشند که می توانند لپ‌تاپ شمارا تهدید کنند. از طرفی یک لپ‌تاپ می‌تواند دارنده لوازم جانبی دیگری مثل کابل، شارژر، هارد اکسترنال و یکسری مسئله دیگر باشد. بسته به گونه لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با معیار آن را تهیه کنید.

با فایده از اين کوله پشتي، مي‌توانيد يک لپ‌تاپ 15.6 اينچي، يک تبلت 10.1 اينچي و لوازم جانبي مسئله نياز دستگاه‌تان از قبيل شارژر و ماوس را به‌سادگي با خود حمل کرده و از آن‌ها در برابر خط‌وخش و آسيب‌هاي احتمالي که ممکن است بیش تر از طريق ضربه به بدنه‌ي آن وارد شود، مراقبت کنيد. وزن اين کيف 700 گرم و ابعاد آن به ترتيب طول، عرض و ارتفاع 42، 31 و 14.5 سانتي‌متر است. همچنين ابعاد داخلي آن 4.5 × 29.5 × 39.5 سانتي‌متر هستند. محفظه‌ي اصلي در اين کيف فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ، يک تبلت، کتاب، مدارک و لوازم جانبي بیش تر از قبيل شارژر و ماوس را دارد. همچنين در اين محفظه، يک جيب زيپي وجود دارد که شما مي‌توانيد با فایده از آن کيف پول يا مدارک خود را نگهداري کرده و به‌سادگي با خود حمل کنيد. در جلوي بدنه اين محصول يک جيب زيپي بزرگ قرار گرفته که قابليت نگهداري گوشي موبايل، پاور بانک و هارد اکسترنال را دارد. لپ‌تاپ يکي از گران‌ترين لوازمي هست که بسياري بیشتراز افراد در ارتفاع روز با آن سروکار خواهند داشت. بر همين شالوده مراقبت بیش تر از اين دستگاه‌ها در برابر خط‌وخش و ضربه‌هاي احتمالي که ممکن میباشد به بدنه وارد شده و موجب آسيب‌هاي کوچک و گران قدر شود، اهميت زيادي دارد. اين محصول يک منش دلخواه و ايمن براي حمل لپ‌تاپ و لوازم جانبي دستگاه شما محسوب مي‌شود. شما براي حمل دستگاه خویش با استفاده بیش تر از اين محصول مي‌توانيد از بند دستي يا کوله پشتي آن سود بگيريد. در بالاي بدنه‌ي اين کيف، دو بند براي حمل دستي تعبيه شده تا بتوانيد کيفتان را به‌سادگي با خویش حمل کنيد؛ همچنين در پشت بدنه‌ي آن دو بند کوله‌پشتي قرار گرفته که قابليت تنظيم دارا هستند و شما مي‌توانيد براساس سليقه‌ي خود بیش تر از يکي از آن‌ها به کار گیری کنيد.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «CITI-PRO CT03» محصول «امریکن توریستر» هست و ابعادی دلخواه مراقبت لپ‌تاپ 15.4 اینچی دارد. این کوله‌پشتی بیشتراز نایلون مقاوم ساخته شده و در برابر نفوذ قطرات آب مقاوم است. این کوله‌پشتی امریکن توریستر (American Tourister) در باطن یک کدام از بیش تر از جیب‌های خویش دارنده جامدادی است. این جامدادی قابلیت قطع شدن بیش تر از کیف را دارد. محفظه اساسی آن شامل محل نگهداری لپ‌تاپ و فضای کافی برای نگهداری لوازم جانبی نظیر ماوس، هارد اکسترنال و دیگر وسایل مشابه است. در این کیف لپ‌تاپ به یاری بندی چسبی در جای خویش سفت می گردد و با جابه‌جا شدن کیف در معرض خطر نخواهد بود. این کوله‌پشتی امریکن توریستر دارنده مکانی برای قرار دادن تبلت 7 اینچی است.

کوله‌پشتی CITI-PRO CT03 حدود 700 گرم وزن دارد و پدهایی در قسمت پشت خویش دارااست که هم بیش تر از تعریق تن می‌کاهند نیز منجر می شوند کاربر بعد از حمل کوله‌پشتی به‌صورت طولانی‌مدت کمتر خسته شود. داخل جیبی که در جلوی آن قرار دارد؛ جیب‌های کوچکتری نیز وجود دارااست که محل مناسبی برای گوشی موبایل، خودکار، مداد و وسایل دیگر هستند. بدین ترتیب برای یافتن این دست وسایل ما یحتاج نمی باشد در محفظه بزرگ جستجو کنید. مثل بیشتر کوله پشتی‌ها گونه CITI-PRO CT03 نیز دو عدد بند رودوشی دارد که پهن و راحت ساخته شده‌اند و برای افراد متفاوت آن‌طور که راحت‌تر می‌باشند تنظیم می‌شوند. چنانچه تمایل داشتید آن را به‌صورت دستی حمل کنید بیش تر از دسته‌ای که در بالای آن وجود دارااست به کار گیری کنید. ارتفاع این کوله‌پشتی 45 سانتی و پهنا آن 33 سانتی‌متر است. علاوه به راین ضخامت آن 20 سانتی‌متر است. در‌حالتی که لپ‌تاپ 15.4 اینچی خویش را در این کیف قرار بدهید می‌توانید بسیاری از وسایل خویش را در آن بگذارید فارغ از این که روی بدنه‌ی لپ‌تاپ خط و خش ساخت نمایند و بهتر است مواظب ضربه‌های خیلی محکم باشید.
این نوع بیش تر از کوله‌پشتی‌های «الکسا» بدنه‌ای بیش تر از جنس برزنت و مقاوم در برابر رطوبت دارد. البته در این کوله یک کاور باران نیز وجود دارد که می‌توانید در آب و هوای بارانی آن را روی کیف کشیده و بیش تر از خیس‌شدن لوازمتان جلوگیری کنید. در این کیف یک محفظه‌ی با اهمیت برای نگهداری لپ‌تاپ پباده سازی شده که به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌های این محفظه ضخیم میباشند و با به کار گیری از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده‌اند. در جلوی این کیف دو جیب بیرونی گران قدر قرار گرفته که برای دسته‌بندی و محافظت از لوازم شخصی شما بسیار مطلوب خواهند بود. در یکی از بیش تر از �