کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494

آن را در پی خواهد داشت. بندهایی که در پشت این کوله قرار دارند هم دارنده فوم داخلی بوده تا وزن کوله‌پشتی بر روی شانه‌ها فشار کمتری آورده و بتوان با راحتی بیشتری آن را جابه‌جا کرد. علاوه بر دو بند دوشی، یک‌بند بر روی سینه و کمر هم قرار داراست تا در زمان حمل کوله بتوان تسلط بیشتری داشت. نصیب پشتی نیز دارای فوم مشبک بوده که باعث به هواخوری بیش تر و درنتیجه کاهش تعریق در دوران حمل کوله می‌شود. یک کدام از بیش تر از ویژگی‌های جالب این کوله هم محفظه خروجی نی کمل بک بوده که کمک می نماید تا در دوران پیمایش بتوان به آسانی بیشتراز باطن کوله‌پشتی آب نوشید. کوله‌پشتی های کلورادو دسته Phablu ساختاری سفت و طراحی مناسبی داراست که آن را به یک گزینه خوب برای به کار گیری در برنامه‌های کوتاه‌مدت بدل می‌سازد.
«کوله‌پشتی آديداس» نوع «Stellasport Graphic» از طراحی دلخواه برای فایده هنگام فعالیت‌های روزانه برخوردار است. ویژگی‌های متعددی در یک کوله‌پشتی خوب وجود دارا هستند که از جمله‌ی آنان جنس و ابعاد است. این کوله‌پشتی رویه‌ای از جنس پلی‌استر دارد. وزن این نوع به ادله استفاده بیشتراز الیاف تصنعی در ساختار پارچه قابل‌قبول است؛ درعین‌حال وسایل مازاد شما منجر خستگی کمر نخواهند شد و به‌راحتی لوازم موردنیاز خود را در آن قرار خواهید داد. همینطور پلی‌استر به این کوله‌پشتی دوام و استحکام می‌بخشد؛ درنتیجه بعد بیش تر از استفاده‌ی طولانی‌مدت یا این که مکرر پاره نمی‌شود؛ زیرا دربرابر فشارهای مکانیکی نیز مقاوم است. کوله‌پشتی آدیداس به تکنولوژی Climacool در قسمت پشت کوله‌پشتی مجهز می باشد و شما در زمان حمل دوبندی، احساس گرما و رطوبت ناشی از تعریق نخواهید داشت. کوله‌پشتی آديداس مدل Stellasport Graphic به دو شکل دوبندی و دستی قابل‌حمل هست و با توجه به نحوه‌ی حمل، به‌آسانی آن را جابه‌جا خواهید کرد. همچنین با داشتن پد در روی بندها برای حمل به‌صورت کوله‌پشتی می‌توانید با این محصول به انجام عمل روزمره بپردازید.

کوله‌پشتی «پوما» مدل«Dark Shadow» بدنه‌ای بیشتراز پلی‌استر دارااست که سبب استحکام و مقاومت آن می‌شود. این خصوصیت بیشتراز فشارهای مکانیکی یا این که ساییدگی در حین حمل وسایل پرهیز مینماید و با اطمینان‌خاطر بیشتری وسایل خود را با کوله‌پشتی پوما حمل خواهید کرد. بیشتراز دیگر نتایج فایده از پلی‌استر در پباده سازی بدنه‌ی این کوله‌پشتی وزن سبک آن می‌باشد تا شما با گذاشتن وسایل اضافه‌ی خویش هم احساس سنگینی نکنید و بیشتراز حمل آن خسته نشوید. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن یک دسته برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر و تحول سایز سگکی انتخابی دلخواه است؛ زیرا جابه‌جایی آن برای شما با توجه به نحوه‌ی حمل تغییر و تحول می‌نماید و راحتی بیشتری را مهیا می‌آورد. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن فضای مناسب، دسترسی آسان تمام وسایل شما را امکان‌پذیر می‌کند. همینطور دارای دو جیب مشبک در نصیب کنار می‌باشد که با قراردادن بطری یا قمقمه‌ی خویش در هنگام فعالیت روزمره، تشنه نخواهید شد. به علت ساختار مشبک در نصیب پشتی کوله‌پشتی پوما مدلDark Shadow ، محل قرارگیری آن روی کمر مبتلا تعریق نمی‌شود؛ زیرا جریان هوا مدام در قسمت پشت کوله‌پشتی وجود دارد.


ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه كوله‌پشتي «آكوا‌اسفير» (Aqua Sphere) دسته (Royal) بهترين كوله‌پشتي ساخته‌شده براي شنا و ورزش‌هاي آبي است، زيرا به‌اندازه‌ي كافي جا براي انواع لوازم شنا، حوله و لباس‌هاي خيس و همچنين لوازم كوچك دارد. قسمت‌هاي گوناگون اين كوله‌پشتي كه كارايي‌هاي متفاوتي دارا هستند به‌خوبي بیشتراز هم جدا‌شده‌اند؛ به‌نحوي كه بخشي كه براي لباس‌هاي خيس طراحي‌شده ضد‌آب بوده و به‌هيچ‌وجه رطوبت را به ديگر قسمت‌هاي كيف منتقل نمي‌كند، اين قسمت به‌شكل يك كيف كوچك در وسط كوله قرار‌دارد كه نیز بیش تر از درون جيب اصلي و نیز بیش تر از زيپ زير كوله‌پشتي در دسترس است. جيب اصلي كوله‌پشتي از حجم بالايي برخوردار‌است و به‌راحتي مي‌توان انواع لوازم شنا همچون حوله، كلاه، عينك، فين، كفي، تخته شنا، گوش‌گير و دماغ‌گير را در آن جاي اعطا کرد و به لطف تعداد جيب‌هاي بالا هركدام بیشتراز لوازم جاي منحصر به فرد خویش را دارند. با وجود بند‌هاي پد‌دار و راحت اين كوله‌پشتي و كمك بند قفل‌دار جلويي شما هنگام حمل كوله‌پشتي هيچ‌گونه فشار اضافي را احساس نمي‌كنيد. كيفيت مثال‌زدني آكوا‌اسفير، اين برند خوش‌نام ايتاليايي به همه اثبات شده‌است و به کار گیری بیشتراز اين كوله‌پشتي همچون ديگر لوازم خوش‌ساخت اين برند، حس رضايت را در خريدار ايجاد مي‌كند.

كوله پشتي لي نينگ دسته ABSL071-2 جنسي باكيفيت و حجمي دلخواه براي حمل وسايل روزمره شما دارد. طراحي و ابعاد اين كيف جادار حمل وسايل شما در طول روز را آسان مي‌كند. اين كوله پشتي داراي يك مدل در بالاي خویش می‌باشد تا به صورت دستي حمل شده يا هر زماني كه نياز داشتيد آن را در دست نگه داريد. علاوه بر اين داراي دو بند براي حمل به شکل كوله‌پشتي می باشد تا راحتي بيشتري را در ارتفاع روز بیشتراز جابه‌جا كردن اين كيف داشته باشيد. همچنين كيف لينينگ بسيار سبك بوده و شما با قرار دادن وسايلي بیش تر در آن احساس سنگيني نكرده و به‌آساني براي بازه زمانی برهه زمانی بيشتري آن را حمل خواهيد كرد. كوله پشتي لي نينگ مدل ABSL071-2 با جنسي بادوام و جيب‌هايي مناسب براي به کار گیری روزمره انتخابي سنجيده براي قراردادن تمام لوازم گزینه نياز شما خواهد بود.

«کوله‌پشتی فاکس دسته Lets Ride» گزینه‌ای مطلوب و سنجیده برای افرادی که به کیفیت و ظاهر یک محصول اعتنا دارند. این کوله‌پشتی فاکس بیش تر از پلی‌استر تهیه‌شده که بیش تر از تولید تعریق در قسمت پشتی آن و بوی نامطبوع ناشی بیش تر از تعریق هم توقف خواهد کرد. این کوله‌پشتی جزء آن گونه بیش تر از کوله‌پشتی‌های کارآمد بوده که برای سفر،محل فعالیت یا ورزش نیز مطلوب خواهد بود. این کوله‌پشتی دارنده جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم گزینه مایحتاج خویش که دسترسی سریع به آن ها برایتان مهم میباشد باطن آن بگذارید. همچنین در قسمت پشت آن فضایی با منش مشبک در لحاظ گرفته‌ شده که تنفس و هواخوری را ارتقاء خواهد بخشید تا در فصل تابستان با حمل این کوله هوای خنک و مطبوع را تجربه کنید. این کوله دارنده سه گونه بوده است. یک دسته برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که به کار گیری بیشتراز این کوله را برای شما راحت‌تر کرده است. نحوه باز و بسته شدن این کوله‌پشتی هم به چهره زیپ بوده است. این کوله انتخابی مطلوب برای بانوان و آقایان خواهد بود.

«کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» گونه «Khumbu Air » در ابعاد و حجمی مناسب عرضه گردیده است. برای پباده سازی این کوله‌پشتی بیشتراز الیاف مصنوعی پلی‌استر طراحی‌شده است. این جنس سبب ساز می‌شود کیف از وزنی سبک برخوردار باشد. بیش تر از خصوصیت دیگر آن به مقاومت بالای بدنه اشاره میشود که بعد بیش تر از به کار گیری طولانی‌مدت و مستمر بیش تر از آن در گیر پارگی یا این که ساییدگی نخواهد شد. همچنین رطوبت را به خود جذب کرده و قابلیت خشک شدن سریع را هم دارد. این دستور موجب می شود تا وسایل شما سالم در داخل کیف باقی بماند. علاوه بر این کوله‌پشتی های کلورادو دارای دو بند با قابلیت تنظیم سایز می باشد که با پباده سازی پدی فومی راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد. دسته‌ای هم برای حمل دستی سبب گزینش شما برای جابه‌جا کردن این کوله‌پشتی است. «کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» نوع «Khumbu Air » با داشتن جیبی برای قرار دادن قمقمه یا بطری آب خویش می‌توانید بیشتراز کوهنوردی لذت بیشتری ببرید.

کوله پشتی «ریباک» نوع «Foundation» بیش تر از رنگ زیبایی برخوردار بوده که در همان نگاه اولیه نظر هر کسی را به خود جلب می‌کند. این کوله‌پشتی همینطور به شکلی ایجاد شده که حجم مناسبی دارد و میتواند ملازم خوبی برای سفرهای درون‌شهری باشد. پارچه استفاده‌شده برای ساخت این محصول بیش تر از جنس الیاف تصنعی پلی‌استری است. پلی‌استر استفاده‌شده بیشتراز مقاومت نیکی برخوردار بوده و منجر به ساخت ساختاری بادوام برای این محصول می‌شود. برای حمل این کوله سه نوع در لحاظ گرفته‌شده که یکی از در بالا و دو جور دیگر در پشت قرار دارند. این بندهای پشتی دارای فوم‌های داخلی و به چهره مشبک هستند. این فوم‌ها یاری مینمایند تا ساختاری منعطف برای دسته‌ها به وجود بیاید و بتوان در دوران حمل کوله‌پشتی راحتی بیشتری داشت و فشار کمتری به شانه‌ها وارد شود. ساختار مشبک بندها نیز هواخوری مناسبی ایجاد کرده و از تعریق تراز پوست می‌کاهد. کوله‌پشتی ریباک نوع Foundation با دارا بودن پباده سازی مطلوب و راحت، تعیین نیکی برای استفاده روزانه و سفرهای درون‌شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی مردانه فاکس دسته Lets Ride Falcon» انتخابی مطلوب و شیک برای کسانی که می‌خواهند در حین سفر یا فعالیتی راحتی را تجربه کنند. این کوله‌پشتی که بیشتراز جنس پلی‌استر تنظیم ‌شده بیشتراز کیفیت و تلاش بالایی نیز برخوردار بوده که بیش تر از ساخت تعریق در نصیب پشت کوله و ساخت بوی نامطبوع ناشی از تعریق هم توقف خواهد کرد. گفتنی می‌باشد که این کوله دارای دو مدل بوده که یک دسته برای حمل دستی و دیگری دو بند رودوشی بوده که برای حمل روی دوش نیز دلخواه خواهد بود. این کوله دارای یک جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم اضطراری خود را زمان آن جای دهید. گفتنی می باشد که این کوله دارای دو جیب مشبک بوده که می‌توانید قمقمه یا این که بطری خویش را درون آن جای‌ داده و نهایت لذت را با این کوله تجربه کنید. این را باید متذکر شد که در نصیب پشت این کوله ساختاری مشبک تشکیل ‌شده که هواخوری را ارتقا داده است. این کوله انتخابی مطلوب برای شما خواهد بود.
کوله پشتی «361 درجه» مدل «1032» به صورتی تولید شده که می تواند برای فایده روزمره و ورزشی گزینه‌ی مناسبی باشد. برای ایجاد این محصول از پارچه‌ای بیش تر از جنس الیاف مصنوعی فایده شده است. این پارچه دارای مقاومت خوبی بوده و به ساخت ساختاری بادوام برای کوله‌پشتی باعث می‌شود. تولید‌کننده برای این کوله‌پشتی جیب‌های بیرونی هم در نظر گرفته که امداد می کنند تا قمقمه یا وسایلی که باید در دسترس باشند را بتوان به صورت بهتری به ملازم داشت. برای حمل این کوله سه نوع تعبیه شده که یکی‌از بیشتراز آن ها در بالا و دودسته دیگر به صورت بند‌های کوله‌ای در پشت قرار دارند. بندهای پشتی دارای فوم داخلی می‌باشند که امداد می‌نماید تا در زمان حمل کوله‌پشتی راحتی بتوان بیشتری را تجربه کرد و فشار کمتری هم به شانه‌ها وارد شود. کوله پشتی 361 درجه جور 1032 با ویژگی‌ها و ساختاری که دارد، گزینه خوبی برای حمل وسایل روزمره خواهد بود.

کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 دوش انداختن یک کوله‌پشتی احتمالا نظیر به دست به دست آوردن یک کیف قانونی نباشد، ولی قطعا فراوان راحت‌تر است. کوله‌پشتی‌ های سیرا دسته H04-034 Composite ظرفیتی برابر با 20 لیتر داراست که آن را به یک کوله شهری مناسب بدل می‌سازد. این کوله علاوه بر محفظه حیاتی دو جیب بیرونی هم دارااست که می‌توان در آن‌ها وسایلی که می بایست در دسترس باشند را قرار داد. علاوه بر این دو جیب زیپ‌دار در جلوی کوله، دو جیب توری هم در کناره‌های کوله قرار دارا هستند که می‌توان در آنان وسایلی نظیر بطری آب را قرار بخشید تا چه بسا در شرایطی که آب بیشتراز بطری بیرون شد هم لوازم باطن کوله خشک بمانند. در کناره‌های کوله دو بند قرار داده شده‌اند که به صورت سگکی می‌توان میزان آنها را تغییر و تحول داد. برای نمونه در هنگامی که وسایل زیادی به ملازم ندارید و کوله به برهان خالی بودن چهره بدی به خود می‌گیرد، خوب تر هست که این بند‌ها را سفت نمایید تا ظواهر کوله خالی خوب تر باشد و همچنین وسایل در باطن آن تکان کمتری بخورند. این کوله را می‌توان با استفاده بیشتراز مدل بالایی و یا بند‌هایی که در پشت قرار دارا هستند حمل کرد. البته حمل کوله با انداختن تنها یکی از بیشتراز بند‌های رو دوشی آن توصیه نمی‌شود، زیرا این کار در دراز بازه می‌تواند در شکل شانه‌ها تاثیر بگذارد. بند‌های پشتی قابلیت تهیه و تنظیم معیار دارا هستند تا هر کسی بتواند سازه به موردنیاز خود اندازه آن‌ها را تغییر و تحول دهد. کوله‌پشتی های سیرا مدل H04-034 Composite به برهان داشتن جیب‌های متفاوت می تواند یک گزینه مطلوب برای استفاده روزمره باشد.

کوله پشتي هاي سيرا مدل 39W-001 Beetle با پباده سازی زیبایی که دارد انتخابی دلخواه برای کسانی خواهد بود که به زیبایی و کیفیت محصولاتی که فایده می‌کنند، اهمیت می‌دهند. این کوله‌پشتی دارنده ابعادی دلخواه بوده که فضای داخلی مناسبی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید به یاری آن وسایل گزینه ما یحتاج خویش را یار و همدم داشته باشید. همینطور جیب‌های متعدد داخلی و فرنگی این کوله‌پشتی به شما امداد خواهد اعلام‌کرد تا وسایل لازم خود را برای فایده راحت‌تر در دسترس قرار دهید. این کوله‌پشتی دارنده سه جور بوده؛ به صورتی یک نوع در بالای آن برای حمل به صورت دستی و دو بند برای حمل به چهره کوله‌ای بر روی آن قرار دارد. بندهای این کوله‌پشتی از قابلیت تهیه معیار به شکل سگکی برخوردار بوده تا شما بتوانید در صورت ما یحتاج میزان آن را به مقدار مناسب خود تغییر تحول دهید. پارچه رویکرد این کوله‌پشتی دارای ساختاری از جنس پلی‌استر بوده که با ایجاد وزنی سبک به شما در جابه‌جایی راحت‌تر آن کمک خواهد کرد.

این کوله‌پشتی همینطور دارنده طراحی مناسبی بوده که به شما امداد خواهد اعلام‌کرد تا با به کار گیری بیش تر از آن اشتباهات کمتری را تجربه کنید. برای مثال پد فومی قرار گرفته شده در پشت این کوله‌پشتی با توقف بیشتراز وارد داخل شدن فشار بیش بیشتراز حد به پشت شما، به راحتی بیش تر شما کمک خواهد کرد. همچنین وجود این پد با جذب رطوبت به خویش منجر شده تا با تعریق کمتر در ناحیه کمر، تراز پوست شما همچنا