کوله پشتي ريباک مدل Foundation

� آفتابی مناسب خواهد بود. طرفین این کوله‌پشتی هم دو جیب توری پباده سازی شده است. ابعاد این جیب‌ها به صورتی می باشد که برای نگهداری قمقمه، بطری آب، مونوپاد و دیگر وسایل با این سایز دلخواه خواهد بود. ارتفاع و عرض این کوله‌پشتی به ترتیب 46 و 36 سانتی‌متر و ضخامت آن در شکل خالی‌بودن 11 سانتی‌متر است. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک جور قرار گرفته می‌باشد تا قابلیت حمل کوله به صورت دستی را داشته باشید. پشت آن هم دو بند قابل تنظیم وجود دارااست که برای حمل به شکل کوله‌پشتی طراحی شده‌ است. این کوله پشتی با قابلیت حمل لپ‌تاپ 15.6اینچی و با داشتن پدهای ضدضربه برای دانشجویان و دانش‌آموزان پیشنهاد خیر است.

این دسته از کوله‌پشتی‌های «ریواکیس» بدنه‌ای بیشتراز جنس پلی‌استر و مقاوم در برابر خط‌وخش و رطوبت دارند. این محصول 425 گرم وزن داراست و ظاهر آن مشابه به یک مستطیل نسبتا باریک طراحی شده است. ارتفاع این کوله‌پشتی 440 میلی‌متر، عرض آن 310 و ضخامتش 120 میلی‌متر است. در این کوله‌پشتی یک محفظه‌ی گران قدر وجود دارااست که به‌وسیله‌ی زیپ دو‌طرفه باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای حفظ یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت و لوازم جانبی نظیر شارژر، ماوس، کتاب و… وجود دارد. محفظه‌ی منحصر نگهداری لپ‌تاپ در این کیف با استفاده بیشتراز پدهای ابری، تقسیم‌بندی شده می‌باشد تا از دستگاه شما در برابر ضربه‌های ناگهانی که ممکن هست به بدنه زخم برسانند، به‌خوبی مراقبت کنند. جلوی این کیف، یک جیب زیپی بیرونی و یک جیب چسبی وجود داراست که می‌توانید از آن‌ها برای نگهداری گوشی موبایل، هارد اکسترنال، پاوربانک، هندزفری و دیگر لوازم بیشتراز این قبیل به کار گیری کنید. شما برای حمل لپ‌تاپ خویش با به کار گیری بیش تر از این کوله‌پشتی می‌توانید بیشتراز دو بند قابل تنظیم که در پشت بدنه‌ی کیف قرار گرفته‌اند، فایده کرده و آن را به ‌صورت کوله‌پشتی با خود حمل کنید؛ همچنین این قابلیت برایتان وجود دارد که کیف را با امداد بند موجود در بالای بدنه به‌صورت دستی، همراه خویش جابه‌جا کنید.

این محصول بدنه‌ای از جنس برزنت دارااست و وزن آن 1100 گرم است. ابعاد این محصول 130 × 330 × 420 میلی‌متر می باشند و برای نگهداری لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی مناسب خواهد بود. لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونیکی می‌باشند که علاوه بر کاربرد در محیط عمل و منزل، به خیال پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، از همراهان دائمی کاربران هستند. اما با داخل شدن گوشی‌های هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها ملازم افراد مقداری کمرنگ شده هست اما هرگز نمی‌توان تبلت و گوشی‌های هوشمند را به‌طورقطع جایگزینی برای لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون. ملازم داشتن کامپیوترهای قابل‌حمل از محلی به محل دیگر، به خاطر بها آنها صدالبته به خیال راحتی خویش کاربر و حفظ و نگهداری خوب تر بیش تر از داده ها داخل آن‌ها(از صدمات و برخوردهای ناشی بیشتراز حمل‌ونقل) نیازمند کیف‌هایی میباشد که برای همین کار طراحی‌شده باشند. کیف‌های لپ‌تاپ دارنده انواعی زیرا کیف‌دستی و کوله‌پشتی می باشند و بر مبنا بزرگی صفحه‌نمایش ، دارای اندازه‌های استانداردی می‌باشند که هنگام خرید آنها می بایست در نظر گرفته شوند. این استاندارد برای این تعیین‌شده هست که راحت‌تر و سریع‌تر بتوان کیف‌های دلخواه برای هر لپ‌تاپ را دسته‌بندی کرد. داشتن لایه محافظ، محلی برای محافظت تبلت، موبایل، امکانات جانبی، جیب‌های داخلی و بیرونی، محلی برای حفظ اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواقعی می باشند که سبب تنوع، برتری و گاهی ضعف یک این مجموعه یا مارک تولیدکننده این کیف‌ها است. در بالای بدنه‌ی این محصول یک بند برای حمل دستی و در پشت آن دو بند قابل تنظیم برای حمل کیف به صورت کوله پشتی وجود دارد. در جلوی آن دو جیب کوچک پباده سازی شده که می‌توانید بیش تر از آنان برای نگهداری خودکار و لوازم جانبی با ابعاد کوچک استفاده کنید. همینطور در این محصول فضایی برای محافظت یک تبلت یا آی‌پد نیز وجود دارااست تا خیالتان بابت حفظ بیشتراز آن نیز راحت باشد.

کوله‌های لپ‌تاپی که فضای زیادی دارند، علاوه‌بر حفظ و حمل لپ‌تاپ‌ها، می توانند برای مصارف روزانه کاربران نیز به عمل روند. با رایج‌شدن به کار گیری بیشتراز تبلت‌ها، داشتن محلی برای محافظت تبلت هم جزء ویژگی‌هایی می‌باشد که در هنگام انتخاب کیف‌های لپ‌تاپ موردتوجه قرار می‌گیرند. کوله پشتی «کیس لاجیک» ازجمله برندهایی می باشد که همواره کیف‌های باکیفیتی برای لپ‌تاپ، دوربین و تبلت‌ها ساخت کرده است. نوع «Ibira Ibir-115» یک کوله‌ی جمع‌وجور است. وزن آن صرفا 520 گرم است؛ ولی فضای متعددی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. فضای کلی کوله مشتمل بر دو محفظه‌ی وسیع است. محفظه‌ی جلویی، مشتمل بر جیب‌های داخلی برای نگهداری گوشی موبایل و تجهیزات جانبی کوچک است. محفظه‌ی پشتی، فضایی برای محافظت لپ‌تاپ 15 تا 16 اینچی دارد؛ البته می‌توان بیش تر از این فضا برای حفظ خرقه و لوازم فردی نیز استفاده کرد. یک جیب برای آی‌پد در این قسمت وجود دارد. در جلوی کوله، زیپی عمودی دوخته ‌شده هست که از روش آن می‌توان به محفظه‌ی جلویی دست پیدا کرد. در پشت کوله نیز یک جیب کوچک برای حفظ پول و کارت‌شناسایی دوخته ‌شده است. این جیب خیلی بارز نمی باشد و می تواند محلی امن برای نگهداری اشیای گران‌بها باشد.

مدل «FCLT6600» بیش تر از محرمانه تولیدها «فوروارد» برای نگهداری بیشتراز لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ طراحی شده است. جنس این کوله‌پشتی بیش تر از برزنت ضدآب می باشد تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیشتراز دستگاه شما در برابر رطوبت و قطرات آب نیز به‌خوبی محافظت کند. این گونه 900 گرم وزن دارااست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. طول این کوله‌پشتی 45، عرض آن 35 و ضخامتش 23 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4اینچی پباده سازی شده می باشد و البته قابلیت محافظت بیشتراز دستگاه‌های 15.6اینچی را نیز دارد. درون این کوله محفظه‌ای وجود دارد که برای محافظت لپ‌تاپ پباده سازی شده که با استفاده بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش منجر می‌شود، دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها نیز حفظ شده و زخم کمتری ببیند؛ همچنین محلی برای قرارگیری انواع تبلت‌ها وجود دارد. درون این محفظه، فضای کافی برای محافظت بیش تر از لوازم جانبی نیاز دستگاه از قبیل شارژر، ماوس و… وجود دارد. گفتنی می‌باشد کوله‌پشتی FCLT6600 دارای یک درگاه USB و یک جک 3.5میلی‌متری است. به همپا این کوله یک عدد کابل 3.5میلی‌متری برای انتقال صدا و یک کابل USB برای متصل‌کردن پاوربانک وجود دارد. این کیف بیشتراز جیب‌های متعددی برای نگهداری لوازم اضطراری به چهره جداگانه برخوردار می‌باشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته است و پشت آن هم دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به صورت کوله‌پشتی وجود دارد. در قسمت پشت کوله، پدهای ضدتعریق طراحی شده است؛ همینطور فرم جلیقه‌ای بندها سبب ساز راحتی طولانی تر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت»مدل «Drake»برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی مناسب میباشد و دارنده بدنه‌ی ضد اب و مقاوم با طول عمر بالا است.این کوله‌پشتی دارنده 600گرم وزن و ابعاد 470 × 315 × 145میلی‌متر است و دارنده محفظه‌ی نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت می‌باشد و همینطور در نصیب میانی جایگاهی مطلوب برای اسناد ومدارک دارد. Drakeدسته هایی قابل تهیه با ارتفاع قدمت بالا برای حمل کوله‌پشتی دارد و جیب‌هایی مطلوب برای نگه‌داری لوازم جانبی دارد.کوله‌پشتی پرومیتDrake دارنده زیپ دسترسی سرعت بالا به وسایل درون کیف می‌باشد در کنار کوله‌پشتی و زیپ هایی سفت و امن دارد و در قسمت جلویی کوله‌پشتی یک جیب برای نگه داری وسایل شخصی و گوشی موبایل وجود دارد.پس اگر میخواهید از لپ‌تاپ و تبلت خویش محافظت نمایید و مدارک و وسایل شخصی را همپا خود داشته باشید کوله‌پشتی Drakeرا به شما پیشنهاد می دهیم.

کوله پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» نوع «Zest» مناسب برای لپ‌تاپ های 15.4 اینچی میباشد . این کوله پشتی علاوه‌بر محفظه لپ‌تاپ دارای محفظه تبلت هم وجود دارد و می‌توانید تبلتتان را نیز همپا خود داشته باشید. در این کوله پشتی جایگاهی مناسب برای اسناد وجود دارد؛ هم‌چنین دارای زیپ‌های محکم و امن است که منجر میشود نگران گم شدن وسایل خود نباشید. این کوله‌پشتی دارنده بدنه‌ای ضد‌آب می‌باشد که بیشتراز خیس شدن و جراحت رسیدن به وسایلتان پرهیز می‌کند. Zest دارنده دسته‌های قابل تهیه و تنظیم و مقاوم، با ارتفاع عمر بالاست. این محصول جادار بوده و دارای یک جیب در پشت آن است. در صورتیکه به دنبال گیفی باکیفیت و جادار هستید؛ کوله پشتی لپتاپ «پرومیت» جور «Zest» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

کیف لپ‌تاپ «جی بگ» نوع «Functional3» به چهره عمودی برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی تولید شده که این امکان را آماده می کند که لپ‌تاپ هود را به چهره عموی در محفظه‌ی مخصوص آن قرار دهید تا دسترسی به آن راحت‌تر باشد.جی بگ Functional3،با740گرم وزن و ابعاد 70×310×410 قابلیت حمل به صورت دستی،رودوشی و کوله‌پشتی را داراست که حمل کیف را آسان‌تر می‌کند.محفظه‌ی دلخواه تبلت و لوازم جانبی و مقام مناسب برای قرار به چنگ آوردن هارد اکسترنال و مدارک این کیف را بیش تر از سایر کیف ها متمایز می‌نماید و رنگ‌بندی متنوع آن دست شما را برای خرید باز می‌گذارد.پس درصورتی که به دنبال یک کیف هستید که لپ‌تاپ،تبلت و لوازم جانبی آن را به یار و همدم اسناد و مادرک حمل کنید،Functional3 برای شما مناسب است.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» مدل «Doric»دارای 900گرم وزن و مناسب برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی است و دارنده ابعاد 280 × 145 × 460میلی‌متراست ومحفظه‌ای برای نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارد.کوله‌پشتی Doricدو جیب در طرفین و جیب‌هایی بیرونی در جلوی کیف داراست که می‌توانید لوازم فردی خویش نظیر هندزفری ،هارداکسترنال و … را در این جیب ها قرار دهید.Doricدارای زیپ های سفت و امن و جور های محکم و قابل تهیه و تنظیم باطول عمر بالا است.این کوله‌پشتی علاوه بر محفظه نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارای قسمتی در میانه کوله می باشد که جایگاهی مطلوب برای قرار دادن اسناد وکتاب و همینطور جایگاهی برای لوازم جانبی نظیر شارژر و موس هست و درقسمت پشت کوله‌پشتی پد‌هایی دارااست که منجر گردش جریان هوا و بازدارنده بیش تر از تعریق تن می‌شود.این کوله پشتی دارنده یک جیب در نصیب جلویی کوله‌پشتی می باشد که برای دسترسی سرعت بالا به کیف است.

کوله‌پشتی «امریکن توریستر» نوع «CITI-PRO CT07» طوری ساخته شده که مناسب انواع لپ‌تاپ‌ها باشد و حداکثر اندازه‌ای که در آن جای می‌گیرد لپ‌تاپ 14 اینچی است. همچنین کاوری برای لپ‌تاپ وجود دارد که هیچ نگرانی بابت تولید خط و خش روی آن وجود نداشته باشد. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 بیشتراز نایلون مقاوم ساخته شده که در برابر قطرات آب مقاوم است. محفظه‌ی حساس آن دربرگیرنده محل نگهداری لپ تاپ، تبلت و لوازم جانبی مربوط به آن نظیر شارژر، هارد اکسترنال و پاوربانک است. لپ‌تاپی که در آن قرار میگیرد با بند چسبی محکم می‌شود. بنابراین در شرایطی که کوله‌پشتی را جا به جا فرمائید از محل منحصربه‌فرد خود بیرون نمی‌شود. در نصیب جلویی این کوله‌پشتی امریکن توریستر سه جیب زیپی وجود دارد که محل مناسبی برای وسایل کوچک نظیر گوشی موبایل، عینک، دفترچه یادداشت و لوازم‌تحریر است. این جیب‌های کوچک سبب ساز می شوند وسایل خویش را به‌سرعت بیابید. گفتنی هست روی این کوله‌پشتی محلی برای عبور کابل هندزفری وجود دارد. در طرفین آن دو جیب توری وجود داراست که محل مناسبی برای بطری آب و قمقمه است. در نصیب پشت آن نیز پدهایی تعبیه شده‌اند که از تعریق و خستگی تا حد امکان توقف می‌کنند. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 دو بند تنظیم شدنی و دسته‌ای نرم برای حمل دستی دارااست که در طولانی‌مدت کاربر را خسته نمی‌کند. این کوله‌پشتی جادار و مقاوم گزینه مناسبی برای افرادی می‌باشد که تعداد وسایل کوچکشان بسیار هست و تمایل دارا‌هستند با خیالی آسوده در ذیل باران و برف آن را حمل کنند.

با نوع «FCLT6633» بیش تر از خصوصی محصولات «فوروارد» هیچ نگرانی برای نگهداری از دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها نداشته باشید. این کوله پشتی با به کار گیری از برزنت ضد آب ساخته شده تا علاوه بر خط‌وخش و ضربه‌ها، از لپ‌تاپ در برابر رطوبت و قطرات آب هم به خیر نگهداری کند. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی پباده سازی شده و ولی قابلیت مراقبت بیش تر از دستگاه‌های 15.6 اینچی را هم خواهد داشت. این دسته 1150 گرم وزن دارااست و نحوه باز و بسته شدن در آن زیپی است. طول این کوله‌پشتی 49 سانتی‌متر، عرض کوله 32 سانتی‌متر و ضخامتش هم 20 سانتی‌متر است. در کوله‌پشتی FCLT6633 یک محفظه‌ی دارای اهمیت وجود دارااست که با استفاده بیشتراز زیپ باز و بسته می‌شود. باطن این محفظه، فضایی برای نگهداری بیشتراز یک لپ‌تاپ طراحی شده که با استفاده از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش منجر می‌شود دستگاه علاوه بر خط‌وخش در برابر ضربه‌ها هم حفظ شده و زخم کمتری به آن وارد شود. کیف پول کهن چرم مدل F3-2 باطن این محفظه، فضای کافی برای محافظت بیش تر از لوازم جانبی مورد نیاز دستگاه بیشتراز قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد.

این کیف بیشتراز جیب‌های متعددی برای مراقبت لوازم ضروری به صورت جداگانه برخوردار هست که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته و پشت آن هم دو بند قابل تنظیم برای حمل به شکل کوله پشتی وجود دارد. فرم جلیقه‌ای بندها باعث راحتی بیش تر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» نوع « Urbaner-BP» درابعاد305 × 165 × 450 میلی‌متر ،برای لپ‌تاپ های 15.6 اینچی پباده سازی شده و دارای 630گرم وزن است. کوله پشتی ضد اب Urbaner-BP ،محفظ�