کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite

ن خشک باقی بماند. کوله پشتي هاي سيرا دسته 39W-001 Beetle با در اختیار قرار دادن امکاناتی گوناگون برای شما وسیله‌ای مناسب برای فایده در زمان سفرهای باطن شهری و برون شهری خواهد بود.


«کوله‌پشتی 361 درجه دسته 1012» در ابعاد و اندازه‌ای مطلوب طراحی و ساخته شده می‌باشد که به شما این مزیت را می‌دهد تا با در اختیار داشتن فضای کافی، بتوانید اضافه وسایل نیاز خویش را در برهه زمانی سفر همپا داشته باشید. این کوله‌پشتی دارای یک مدل در قسمت بالایی برای حمل به صورت دستی است؛ همینطور در قسمت پشت آن دو بند برای حمل به چهره کوله‌ای قرار گرفته هست که قابلیت تهیه و تنظیم میزان به شکل سگکی دارااست تا در چهره نیاز، میزان آن را به ترازو مطلوب تغییر دهید. ابن کوله‌پشتی علاوه‌بر برخورداری بیشتراز فضایی جادار، دارنده یک جیب داخلی و دو جیب بیرونی میباشد تا در صورت ما یحتاج وسایل و امکانات خود را با استفاده از آن ها در دسترس قرار دهید. برای تولید این کوله‌پشتی از پارچه‌ای مستحکم استفاده شده که آن را در برابر سایش و پوسیدگی تا حدودی مقاوم ساخته می‌باشد و به شما کمک خواهد کرد تا بیشتراز آن در مدت‌زمان زیادی فایده کنید.

کوله‌پشتی اکولاک دسته CKP602Bبا پباده سازی پلی‌استر روی بدنه خویش سبب استحکام و دوام آن شده است. الیاف تصنعی علاوه بر استحکام و استمرار کیف بیشتراز سایش آن در برهه زمانی فایده مکرر آن توقف خواهد کرد در این صورت زمان طولانی‌تری قابل استفاده خواهد بود. این کیف با دوبند به صورت رودوشی حمل کیف را آسان‌تر کرده و به صورت سگکی قابلیت تهیه و تنظیم سایز را دارد. دسته‌ایی هم به صورت حمل دستی روی آن تعبیه شده تا در هنگام خستگی از آن‌ هم فایده شود. جیب‌های بیرونی کیف اکولاک محل قرار گیری مدارک شما به صورت تفکیک شده خواهد بود. به علاوه درون کیف محل قرارگیری لپ تاپ و مدارک شما با هم وجود دارد. همینطور در دو طرف این کیف قابلیت افزایش فضا به‌صورت زیپی در هنگام قرارگیری وسایل بیشتری وجود دارد. کوله‌پشتی اکولاک جور CKP602B انتخاب مناسبی برای به کار گیری در محل کار یا دانشگاه می باشد و سبک بودن آن بازدارنده تولید خستگی پس بیش تر از به کار گیری طولانی‌مدت خواهد شد.

کوله پشتی ال سی نوع 2001 از جنس پارچه مقاوم و بادوام میباشد که سبب ساز می شود کوله پشتی قدمت طولانی تر داشته و بازه زمانی طولانیتری قابل به کار گیری باشد. این کوله پشتی محفظه‌‌ی مناسب برای نگه‌داری لپ‌تاپ دارااست که لپ تاپ‌های لابه‌لا 13 تا 15 اینچ را در خود می‌تواند جای دهد. در صورت کثیف شدن این کوله‌پشتی می‌توانید آن را شست‌و‌شو دهید و نگران حاد شدن کیف نباشید. همچنین دارنده بند و جور برای حمل آسان‌تر است؛ به این صورت که دو بند با پد‌های فومی و قابلیت تغییر سایز دارد تا حمل آن را آسان‌تر و آسیب کمتر به پشت وارد شود. این کوله پشتی دارنده درگاه USB هم هست تا بتوانید بیشتراز آن در هنگام حمل کوله پشتی هم استفاده نمایید. جیب‌های تعبیه شده در ان هم قابلیت تفکیک و قرارگیری تمام وسایل را میدهد و این خصوصیت دسترسی شما را به وسایل اضطراری راحت‌تر می‌کند. کوله پشتی ال سی جور 2001 با داشتن جیب‌های مشبک برای قرار دادن بطری یا این که قمقمه انتخابی سنجیده خواهد بود.

كوله‌پشتي سولار (داراي پنل خورشيدي) كلون دسته «K001» گزينه‌ي خوبي براي استفاده‌ي روزمره‌ و همچنين سفرهاي شما خواهد بود. اين كوله‌پشتي قابليت شارژ بوسیله نور و روشنایی خورشيد را دارد كه بیشتراز طريق پنل خورشيدي انرژي را به پاور بانك منتقل كرده و بوسيله آن كليه دستگاههاي الكترونيكي را مي اقتدار شارژ كرد.اين كيف بوسيله پارچه‌اي بیش تر از جنس پلي‌استر توليد شده می باشد كه مقاومت خوبي دربرابر پارگي و پوسيدگي دارد. همين ويژگي پارچه سبب مي‌شود كه كوله‌پشتي بیشتراز تداوم و عمر خوبي برخوردار باشد و با خيالي راحت بتوانيد براي مدت‌ها بیش تر از آن فایده كنيد. روي پارچه‌ي پلي‌استري، روكشي بیش تر از جنس پلي‌اورتان نيز كار شده می‌باشد كه تا مقداري آن را دربرابر نفوذ آب مقاوم مي‌كند. همانطور كه مشاهده ميكنيد اين كوله مجهز به نگهدارنده لب تاپ و همچنين باتري سولار (خورشيدي) ميباشد كه در صورت نياز به برق ميتوان بیش تر از آن به کار گیری كرد و در نبود نوروفروغ خورشيد انرژي را در يك پاوربانك (10400 ميلي آمپر) ذخيره مي كند.از نكات قابل اعتنا دارا بودن رابط هدفون در روي نوع ي كوله است.

«کوله‌پشتی فاکس نوع Covina» انتخابی مطلوب و شیک برای افرادی که برای محل تحصیل یا محل فعالیت خویش در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت هستند. این کوله علاوه بر اینکه بیشتراز ظاهری مناسب برخوردار هست دارای عملکردی عالی خواهد بود. او‌لین مشخصه این کوله‌پشتی جنس پلی‌استری آن هست که این کوله را بیش تر از جذب رطوبت و ساخت بوی نامطبوع ناشی از رطوبت در امان نگه خواهد داشت.همچنین الیاف پلی‌استر دوام و مقاومت آن را در برابر پارگی یا ساییدگی افزایش خواهد داد. این کوله‌پشتی مجهز به دو دسته بوده است. یک جور برای حمل دستی و دو دسته دیگر برای حمل رودوشی که قابلیت تهیه و تنظیم کردن هم دارد. این کوله‌پشتی فاکس در قسمت بیرونی خود دارای جیب بوده که می‌توانید لوازم اضطراری خود را داخل آن جای‌ داده و به‌ آسانی به آن ها دسترسی داشته باشید. این کوله با مخلوط رنگ و پباده سازی که داراست انتخابی مطلوب برای شما بانوان و آقایان خوش‌سلیقه خواهد بود.
کوله‌پشتی فاکس جور Lets Ride Mako گزینه‌ای دلخواه و سنجیده برای اشخاصی که به کیفیت لوازم خود توجه دارند. این کوله‌پشتی بیش تر از جنس پلی‌استر بوده که بیش تر از تولید تعریق و بوی نامطبوع پرهیز کرده و رطوبت را به خود جذب نخواهد کرد. همچنین استمرار و مقاومت بالایی نیز به آن بخشیده که بیشتراز پارگی یا این که ساییدگی هم پیشگیری خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارنده 3 عدد دسته بوده که یک جور در بالا برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که قابل تهیه و تنظیم میباشد به‌ کار رفته که حمل راحت را برای شما به ارمغان آورده است. این را بایستی متذکر شد که باطن بندهای این کیف فوم‌هایی به‌ عمل رفته که فشار کوله را به کمر ما کاهش خواهد داد. گفتنی می باشد که این کیف دارنده 4 جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم گزینه ما یحتاج و حتمی خویش را داخل آن جای ‌داده و راحتی را با این کوله‌پشتی تجربه کنید.

«کوله‌پشتی فاکس دسته Sierks» انتخابی مطلوب و سنجیده برای اشخاصی که در پی کوله‌ای باکیفیت و شیک هستند. این کوله‌پشتی بیشتراز جنس پلی‌استر تهیه‌شده که کیفیت آن را تعدادی برابر کرده است. پلی‌استر هم استمرار این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی افزایش داده هم در بعضی مواقع رطوبت را پر سرعت جذب کرده و اجازه نمی‌دهد به داخل آن نفوذ کند. این کوله‌پشتی مجهز به سه جور بوده که حمل آن را یکسری برابر راحت کرده است. گفتنی می‌باشد که یک گونه برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تهیه و تنظیم سایز داشته است. یکی بیشتراز بارزترین و مهم‌ترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خود را در سفر یا محل تحصیل و کار خود حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارنده طرح و رنگی زیبا بوده که آن را به گزینه مناسبی نیز برای بانوان و هم برای آقایان تبدیل کرده است.
«کوله‌پشتی فاکس مدلCovina » گزینه‌ای دلخواه و شیک برای اشخاصی که در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت و خاص هستند. این کوله‌پشتی دارنده سه گونه بوده که حمل آن را چندین برابر راحت کرده است. گفتنی است که یک مدل برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تهیه و تنظیم سایز داشته است. این کوله‌پشتی بیش تر از جنس پلی‌استر تهیه ‌شده که کیفیت و همت آن را تعدادی برابر کرده است. پلی‌استر استمرار این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی ارتقا داده همینطور در بعضا مواقع رطوبت را سریع جذب کرده و اذن نمی‌دهد به داخل آن نفوذ کند. یکی بیش تر از جالب‌ترین و مهمترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خود را در سفر یا محل تحصیل و کار خویش حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 کوله دارنده طرح و رنگی زیبا می‌باشد که آن را به گزینه مناسبی نیز برای بانوان و آقایان تبدیل کرده است.

مدل «FCLT6699» بیش تر از سری تولید ها «فوروارد» برای نگهداری از لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ طراحی شده است. این کوله‌پشتی بیش تر از برزنت ضدآب میباشد تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیش تر از دستگاه شما دربرابر رطوبت و قطرات آب هم به‌خوبی محافظت کند. این مدل 870 گرم وزن داراست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 46 سانتی‌متر، پهنا آن 33 سانتی‌متر و ضخامتش نیز 27 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی پباده سازی شده و اما قابلیت حفظ از دستگاه‌های 15.6 اینچی را هم خواهد داشت. باطن این کوله محفظه‌ای وجود دارااست که برای مراقبت لپ‌تاپ پباده سازی شده که با فایده از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش سبب ساز میشود دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها نیز نگهداری شده و زخم کمتری به آن وارد شود. همینطور داخل این محفظه، فضای کافی برای مراقبت از لوازم جانبی نیاز دستگاه بیشتراز قبیل شارژر و ماوس وجود دارد.

گفتنی میباشد کوله‌پشتی FCLT6699 به همراه خود، یک عدد کابل 3.5 میلی‌متری برای انتقال صدا و محلی برای عبور کابل هندزفری دارد. این کیف از جیب‌های متعددی برای مراقبت لوازم حتمی به چهره جداگانه برخوردار است که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته میباشد و پشت آن هم دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به چهره کوله‌پشتی وجود دارد. بندهای پشتی این کوله با پدهای ضدتعریق پباده سازی شده است. همینطور فرم جلیقه‌ای بندها منجر راحتی بیش تر می‌شود.
کوله پشتي لپ تاپ شياومي دسته ZJB4030CN مناسب براي لپ تاپ 15.6 اينچي
برخی افراد مجبورند لپ‌تاپ‌شان را مدام همپا با خود داشته باشند و به همین عامل به دنبال یک کوله‌پشتی زیبا و مقاوم هستند. کوله‌پشتی «شیاومی» مدل «ZJB4030CN» با فایده بیش تر از پلی‌استر ساخته شده و ظواهر زیبایی دارد. این کوله‌پشتی بدون در لحاظ تصاحب کردن لوازم باطن آن 780 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. ارتفاع آن 40 سانتی‌متر و پهنا کوله نیز 30.5 سانتی‌متر است. محفظه‌ی حساس در این جور بیش تر از تولیدها شیاومی با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای حفظ از یک لپ‌تاپ 14 اینچی پباده سازی شده است. همینطور درون این محفظه فضای کافی برای نگهداری لوازم جانبی مورد ما یحتاج دستگاه از قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی بزرگ و یک‌سری جیب داخلی وجود دارد. مقداری پایین‌تر از این جیب، یک جیب بیرونی زیپی دیگر نیز طراحی شده است. شما با استفاده بیشتراز این جیب‌ها می‌توانید لوازم فردی گزینه نیازتان بیش تر از قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و به راحتی همپا با خود داشته باشید. پشت این جور بیش تر از تولیدات شیاومی دو بند قابل تهیه و تنظیم قرار گرفته که برای حمل به چهره کوله‌پشتی پباده سازی شده‌اند. بالای این گونه نیز یک مدل وجود دارااست که در صورت ما یحتاج می‌توانید بیش تر از آن برای حمل کوله‌پشتی به صورت دستی به کار گیری کنید. کوله‌پشتی شیاومی دسته ZJB4030CN قابلیت اتصال به مدل تلسکوپی چمدان را نیز دارد و در چهره نیاز می‌توانید آن را به چمدانتان متصل کرده و همپا با خویش حمل کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» برای لپ‌تاپ‎های 15.6 اینچی مناسب است. این محصول 495 گرم وزن و بدنه‌ای بیش تر از جنس برزنت دارد که مقاوم در برابر آب و قابل شست‌وشوست. در این کوله‌پشتی محفظه‌ای برای نگهداری لپ‌تاپ طراحی شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. ولی در این محفظه، جیبی منحصر برای محافظت یک تبلت‌ 10.1 اینچی نیز وجود دارد. در نصیب جلویی آن، دو جیب با اندازه‌های متفاوت پباده سازی شده که با زیپ باز و بسته می‌شوند. در این جیب‌ها یک‌سری جیب کوچک‌تر هم برای مراقبت هارد اکسترنال، خودکار، کابل، هندزفری و دیگر لوازم بیشتراز این قبیل وجود دارد؛ همچنین در دو طرف بدنه‌ی کیف، دو جیب قرار دارد که می‌توانید بیشتراز آنان برای حفظ بطری آب و قمقمه فایده کنید. در پشت آن دو بند قابل تنظیم برای حمل کیف به‌صورت کوله‌پشتی و در بالای بدنه‌، ‌یک جور دوخته‌شده که به یاری آن می‌توانید کوله را به‌صورت دستی حمل کنید. اولین ما یحتاج بعد از تهیه‌ی لپ‌تاپ، گزینش یک محافظ خوب برای آن است. آب و ضربه ازجمله مواردی هستند که لپ‌تاپ شما را تهدید می‌کنند. از طرفی هر لپ‌تاپ، لوازم جانبی دیگری نظیر شارژر، ماوس، هارداکسترنال نیز دارد. بسته به دسته لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا این که کوله‌‌ی متناسب با اندازه‌ی آن را تهیه کنید. هنگام خرید کیف لپ‌تاپ، بایستی انتخابی انجام دهید که برای لوازم جانبی‌ موردنیازتان فضای کافی داشته باشد و این وسایل مدام دردسترس باشند.

این مدل از کوله‌پشتی «گارد» برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی پباده سازی شده میباشد و قابلیت نگهداری از مک‌بوک و لپ‌تاپ‌هایی کوچک‌تر بیشتراز 15.6 اینچ را هم دارد. این کوله‌پشتی 680 گرم وزن دارد و با استفاده بیشتراز پلی‌استر ساخته شده است. محفظه‌ی اصلی آن با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی منحصر برای مراقبت از لپ‌تاپ طراحی شده می باشد تا بتوان از دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها به‌خوبی مراقبت کرد؛ همچنین در این محفظه فضای کافی برای محافظت و حمل لوازم جانبی مورد ما یحتاج دستگاه بیشتراز قبیل شارژر، ماوس و لوازم شخصی مثل لباس‌ وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی دو جیب زیپی بیرونی گران قدر قرار گرفته می‌باشد که برای نگهداری و حمل کتاب، جزوات، اسناد و لوازمی مانند هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و عین�