کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی از ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با نام «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه بیش تر از چرم طبیعی گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با وضعیت صافش حس سادگی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. صحیح در میانه‌های کیف یک قفل فلزی فعالیت نهاده شده است. این قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما توسط افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این مدل از مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های مختلف آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این معیار برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به حیث می‌رسد. آستر کیف از پارچه تهیه و تنظیم شده و درون کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی از آن غیر وابسته می‌شود. در محفظه‌ی با اهمیت دو جای مطمئن برای مراقبت خودکار یا خودنویس شما در نظر گرفته شده است. جاکلیدی داخل محفظه‌ی کلیدی به بدنه دوخته شده و برای حفظ کلیدهای شما کاملاً دلخواه به نظر می‌رسد. سه محفظه‌ی بزرگ برای مراقبت اسناد و مدارک دارای اهمیت شما در این کیف طراحی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در حیث داشتن چرم مرغوب، کیفیت تولید بالا، ابعاد مناسب، برند شناخته‌شده و جیب‌های متعدد و کاربردی‌اش بها خرید متعددی دارد.


کیف دستی نوع «108» از برند «یاک» (Yak) مطلوب استفاده‌ی بانوان است. ابعاد کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک بیشتراز چرم تصنعی ساخته شده و به رنگ طوسی است که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف هم از جنس جیر مرغوب ساخته شده است. محفظه‌ی کلیدی کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارنده یک جیب خارجی و سه عدد جیب داخلی است. نوع 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خویش حمل کنید. این کیف دارنده دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر است که به چهره دستی مسئله استفاده قرار می گیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. روی جیب خارجی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را ارتقاء داده است.

کیف گونه «111068F-5» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) بیش تر از جنس چرم صددرصد طبیعی (چرم گاوی) باکیفیت و دوچندان نرم و لطیف ساخته شده است. روی کیف از طرح «فلوتر» به کار گیری شده که به زیباترشدن ظواهر آن امداد فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای واضح کیف شهر چرم از آن جور رنگ‌هایی می باشد که به‌راحتی با انواع خرقه و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف دسته 111068F-5 دارای ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر می باشد و کیفی با سایز متوسط محسوب میگردد که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خویش را درون آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی نیز دارد. آستر داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف به وسیله دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی مدل 111068F-5 دارای یک بند بلند میباشد که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا کج روی دوش خود بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تهیه و کوتاه و بلندشدن دارد که جداشدنی هم هست. داخل کیف دارنده دو جیب می باشد که یک کدام از ساده و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی اساسی کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف چشم می‌شود. یک جیب ساده هم تحت زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف گونه 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز مناسب و جیب‌های زیاد میباشد که بها خرید بالایی دارد.

کیف اداری چرم مشعد گونه A5556 بیشتراز چرم طبیعی ساخته شده و نیز برای خانم‌ها و هم برای آقایان مناسب است. چرم ارگانیک ظاهر کیف را مضاعف شیک کرده است. از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و عمر طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت زیادی دارد. همینطور محفظه‌ها می بایست طوری پباده سازی شده باشند که فرد بتواند ترازو متعددی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و نا مرتب نشود. نوع A5556 دارنده 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب خارجی است. محفظه‌ی فرنگی از مدل زیپ‌دار میباشد و پشت کیف قرار گرفته است. همینطور محفظه‌ی مهم نیز زیپی هست و دو قست تقسیم شده است. درون کیف یک محفظه‌ی گران قدر زیپی، جای کارت و خود کار قابل مشاهده هستند. گفتنی است مدل A5556 به صورت دستی و رودوشی قابل استفاده میباشد و یک بند رودوشی دارااست که توسط سگک تنظیم می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه میباشد و درب آن به چهره مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را مضاعف معمولی می‌کند.

کیف رودوشی دسته «Edward» از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای پر‌نور هست که هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت به کار گیری دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر می‌باشد که حمل آسانی داشته و جادار و زیاد خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته میگردد و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در قسمت بالایی یک بند قابل تهیه و تنظیم با قابلیت جداشدن به بیشترین ارتفاع 157 سانتی‌متر هم دارد که در چهره عدم موردنیاز می‌توان آن را غیر وابسته کرده و تنها از نوع استفاده کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب خارجی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای محافظت مداد و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همینطور کیف رودوشی جور Edward دارای دو جیب خارجی زیپ‌دار و یک جیب خارجی با دکمه‌ی مگنتی هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارااست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این می باشد که برای بانوان و هم برای آقایان می تواند گزینه فایده قرار بگیرد و رنگ آن طوری هست که ست کردن آن با انواع لباس‌ها کار ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» گونه «Mashad Leather A5534» از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی است که با مخلوط رنگ و پباده سازی جذابش بی‌شک دقت آقایان بخش اعظمی را به خویش جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به خیر و خوبی می‌داند که خاص پوشیدن یا این که به عبارت خوبتر خوب‌پوشیدن و به کار گیری بیشتراز شایسته ترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم قدرت خواهد بود. در این بین، کیف اداری یکی از از کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها هست که انتخاب درست و بهترین آن برای اغلب آقایان بیش تر از کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت اکثری دارد. کیف اداری چرم مشهد گونه «A5534» را می‌توان یکی‌از بیش تر از جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که بیشتراز جنس چرم طبیعی با برنامه ای نسبتا معمولی ساخته شده است. این کیف اداری از یک زبانه‌ی کلیدی برخوردار می‌باشد که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس از باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار حساس را میسر می‌سازد. در قسمت رویی کیف و ذیل زبانه، یک محفظه‌ی گران قدر پباده سازی شده که درون آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای خودکار و یک جای کارت نیز به دیده می‌خورد. درون محفظه‌ی اساسی هم یک جیب زیپ‌دار پباده سازی شده و محفظه‌ی بیشتری را به چهره مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در قسمت رویه‌ی کیف و بخش پشتی هم شاهد یک جیب گران قدر زیپ‌دار هستیم. پباده سازی و دوخت کیف تماما نشان از ظرافت و کیفیت تولید قابل‌توجه این نوع دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی اصلی کیف، چه بسا در دوخت و پباده سازی دسته‌های با اهمیت نیز شاهد توجه فراوانی هستیم. با اعتنا به محفظه‌های مختلف کیف و همینطور پباده سازی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی مهم دوخته و بیشتراز زیر این زبانه رد شده‌اند که شایسته ترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به یار و همدم داشته باشد. گفتنی هست همپا کیف یک کاور پارچه‌ای و همچنین یک بند بلند قابل غیر وابسته شدن نیز عرضه شده است. بند بلند به راحتی بیش تر از رویه دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی اصلی متصل شده و قابلیت و امکان حمل کیف روی دوش را آماده می‌سازد. در مجموع در‌حالتی که شما هم بیشتراز آن جور بیش تر از افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خود اهمیت می‌دهید این دسته بی‌شک یکی‌از بیشتراز شایسته ترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و ولی هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه نیز محسوب می‌شود.

کیف رودوشی مدل «Vandad» از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای واضح است که نیز برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت به کار گیری دارد. کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر می‌باشد که حمل آسانی داشته و جادار و مضاعف خوش‌دست است. نحوه‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم جور Vandad دارنده یک بند رودوشی با قابلیت تغییر‌و تحول اندازه و تنظیم طول است که حداکثر طول آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارای شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی معمولی و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همینطور کیف رودوشی گونه Vandad دارنده دو جیب خارجی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب فرنگی زیپ‌دار نیز هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی داراست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این است که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه از برند‌هاي دوست داستنی اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در جهان است. دباغي چرم اين تولید ها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 از كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه مسئله نظر و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه به وسیله زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه اولیه علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب مناسب براي حمل تلفن یار و همدم و يا اكسسوري الكترونيكي نظیر هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ مناسب تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 دلخواه حمل اسناد و مدارك بوده و باطن آن هم يك جيب زيپي براي نگهداري بیشتراز وسايل كوچكتر مثل كيف پول و غيره تعبيه شده است.

کیف مردانه‌ی جور «A5533» بیشتراز مارک معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری میباشد که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف دسته A5533 از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرح چرم آن بی آلایش است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر می‌باشد و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته می شود و با وجود این قفل‌ها وسایل باطن کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارای یک دسته‌ی کوتاه و ثابت و همینطور یک بند بلند میباشد که به شکل رودوشی نیز می تواند مسئله فایده قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن است که در چهره عدم استفاده می‌توانید آن را از کیف قطع کرده و صرفا از دسته‌ی اثبات فایده کنید؛ همینطور بند بلند رودوشی قابلیت تنظیم دارد. کیف دارای پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای نگهداری خود کار و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار می‌باشد که زیر در کیف قرار گرفته‌اند و قطع از محفظه‌ی اصلی هستند. در قسمت پشتی کیف هم یک جیب زیپ‌دار وجود دارااست که جیب فرنگی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف دسته A5533 چرم مشهد نیز جادار و زیباست و هم بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار است.

كيف اداري يكي از وسايليست كه انتخاب مناسب آن براي اکثر زمان ها افراد در هر سمتي كه میباشند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي عالم كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خود داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل می باشد و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در قسمت پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود داراست كه جايي مناسب براي برخي وسايل و مدارك می‌باشد و سوای نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان بیش تر از آن به کار گیری كرد. با دو نوع چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه بیش تر از باطن رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر موقعیت رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت واضح بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و جالب نموده است. اين كيف اداري داراي دو نوع نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، معیار مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه مناسب براي خريد و يا هديه دادن به افراد برنا بر شمرد. اين محصول از توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري خوبتر و سلامت ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و از قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به بازه طولاني در جاهايي مثل زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف از هيچ نوع آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده فایده نكنيد و تنها با حوله يا دستمال نخي مرطوب سطح چرم را تميز كنيد.

کیف رودوشی گونه «1-111074» برند «شهر چرم» (Leather City) هم برای بانوان و هم برای آقایان قابل فایده میباشد �