کيف پول شهر چرم مدل 5-122185

�کس 3×4 وجود دارد. این کیف یک محفظه و یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای نگهداری اسکناس دارد. این کیف پول به‌راحتی درون انواع کیف‌های دستی و رودوشی جای می‌گیرد. روی کیف و در گوشه‌ی پایینی آن، حروف I.C درج شده که مخفف نام مارک است. چرم شهر با استفاده بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که محصول ها کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
کیف پول مارک کاردستی با دسته (KDW325) با پباده سازی خوش‌رنگ و جذابی عرضه شده است. پباده سازی روی کیف دوچندان رنگارنگ و با احساس است. در پباده سازی این کیف پول بیش تر از رنگ آبی با طراحی تایپوگرافی و انیمیشنی رنگارنگ یک میز تا پشت کیف استفاده شده است. کیف جیبی مدل (KDW325) دارنده یک بند چرمی قهوه‌ای رنگ برای نگهداری بیشتراز محتویات و بستن کیف است. کیف پول پارچه‌ای در قسمت داخلی به چهره یکدست مشکی تعبیه شده و به شکل ساده یا به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. کیف پول کاردستی با ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر فضای متعددی در جیب یا این که کیف شما نخواهد گرفت. با وجود فضای زیادی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 75 گرم داراست و ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر برایش در نظر گرفته شده است. پارچه استفاده شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ بیش تر از اینرو همپا مناسبی به صورت روزانه خواهد بود. کیف پولی مناسب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با پباده سازی ایرانی تهیه و تنظیم شده از پارچه مخمل کوبیده و چاپ سابلیمیشن که رنگ های آن به شدت دیدنی و شفاف است. این کیف دارای فضای قابل توجهی برای حفظ بیش تر از کارت اعتباری، ویزیت است. KDW325 یک تعیین جذاب و دوست‌داشتنی به عنوان هدیه خواهد بود.
جلد گونه بررسی چرمی مارک «درسا» (Dorsa) نوع «1159» بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که بیشتراز لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد گونه بررسی درسا به استدلال ظواهر معمولی و رنگ قهوه‌ای تیره بیش تر برای آقایان مناسب است. طرح چرم کروکو میباشد که به جلد زیبایی بیشتری بخشیده است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر میباشد و مدل چک به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 124 گرم وزن داراست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد مدل چک معمولی است. جلد جور چک درسا علاوه‌بر محل محافظت مدل چک دارنده چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همینطور محلی برای قرارگیری مداد دارد. جلد مدل بررسی درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی میباشد که استفاده‌ی زیادی بیش تر از مدل چک دارا‌هستند و همینطور می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و مداد نیز قرار داد.
اگر به کیف‌‌پول‌های کتی قهوه‌ای‌رنگ علاقه دارید، یکی‌از بیش تر از زیباترین و به‌صرفه‌ترین این گونه کیف‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. کیف موردبحث «YL409-3» نام دارد. این کیف را برند «NB.Co» پباده سازی و ساخت می‌کند. کیف بیش تر از چرم مصنوعی تهیه شده است. در صورتی‌که عالی به کیف توجه کنید، متوجه این مورد می‌شوید که از نظر ظاهری چیزی بیشتراز کیف‌های چرمی مرغوب و درجه‌یک کم ندارد. ابعاد آن در حدود 10 × 19 سانتی‌متر است. با دقت به این اندازه، به نظر میرسد مشکلی بابت محافظت آن در جیب کت یا این که پالتوی خود نداشته باشید. کیف با رنگ قهوه‌ای‌اش، برای ست‌شدن با کمربند و کفش‌های چرمی و قهوه‌ای‌رنگ عالی است. وزن 110 گرمی این مدل در موقعیت خالی برای یک کیف بزرگ و جادار خیلی منطقی به لحاظ می‌رسد. کیف کاملا ساده باز و بسته می‌شود. برای باز و بسته‌کردن YL409-3 دیگر مزاحمت و وقت‌گیری مگنت یا دکمه را نخواهید داشت. با اعتنا به وجود 4 محفظه برای نگهداری اسکناس‌، می‌توانید آن‌ها را به‌راحتی دسته‌بندی نمایید و خیلی سرعت بالا به اسکناس موردنیازتان دسترسی داشته باشید. درون کیف یک محفظه برای محافظت عکس خاطره‌انگیز شما در نظر گرفته شده است. با وجود 5 محل دلخواه برای مراقبت کارت‌های اعتباری، مهم‌ترین کارت‌هایتان همیشه در دسترس خواهند بود. خرید کیف ان بی.کو YL409-3 با درنظرداشتن ابعاد نه‌چندان بزرگ، وزن سبک، محفظه‌های کاربردی و به‌اندازه، رنگ و پباده سازی زیبا و بها نه‌چندان بالایش برای شما به تجربه‌ای شیرین تبدیل خواهد شد. این کیف را می‌توانید به اشخاصی که دوستشان دارید، هدیه دهید.
هماهنگ کردن کیف پول با دیگر اقلام چرم مسئله استفاده، عمل سختی نخواهد بود. کیف پول چرمی مارک ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با گونه (D0580) فضای متعددی در جیب اشغال نخواهد اظهار‌کرد و ولی محفظه‌های متعددی برای حفظ از اسکناس و انواع متعدد کارت‌های اعتباری و ویزیت دارد. این کیف پول به صورت جیبی طراحی شده می‌باشد و به وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته خواهد شد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی از برند شناخته شده‌ی چرم مشهد در لحاظ گرفته شده است. با باز کردن دکمه این کیف پول، دو محفظه‌ی جداگانه نمایان خواهد شد. در یک طرف 5 عدد جاکارتی و یک محفظه محافظت عکس در نظر گرفته شده می‌باشد و در طرف دیگر سه محفظه کارت اعتباری، یک محفظه‌ی کارت ویزیت و یک محفظه برای حفظ بیشتراز سکه طراحی شده که با یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی کیف پول نماد مارک چرم مشهد به چهره فلزی براق قرار گرفته است. کیف پول (D0580) در ابعاد 11.5 × 10 سانتی‌متر می باشد و رنگی قهوه‌ای با چرم ساده دارد. برای نگهداری بیش تر از اسکناس یک محفظه مطلوب تعبیه شده است. برند ایرانی چرم مشهد این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان خوش‌پوش پباده سازی کرده است و با دقت به کیفیت آن، ملازم طولانی مدتی برای شما خواهد بود.
كيف پول كتي طرح سوسماري چرم زانكو توليد شده بیشتراز بهترين چرم طبيعي كه بر روي چرم كيف طرح سوسماري چاپ شده كه زيبايي خاصي به كيف داده و داراي 5 عدد جاكارتي ،يك آلبوم گران قدر و يك البوم كوچك عكس ،يك جيب زيپ دار در درون كيف و جاي پول و مدارك مي باشد جاي پول كيف مي توانایی يك بسته صد تايي در درون ان قرار داد اين كيف پول با طراحي زيبا و كيفيت عالي هديه ايي مطلوب براي مشگل بسندان مي باشد
کیف پول چرمی برند ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با نوع (D0249) عرضه شده میباشد و فضای دوچندان مناسبی برای نگهداری از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به شکل جیبی طراحی شده می باشد و به چهره کتابی یا این که ساده باز و بسته خواهد شد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی از برند شناخته شده‌ی چرم مشهد در لحاظ گرفته شده است. در نگاه اول به قسمت روی کیف یک محفظه توجه‌تان را جلب خواهد کرد. در این محفظه یک جاکارتی چرم قرار گرفته که مسلما عمل شما را برای نظم بیشتر کارت‌های اعتباری‌تان آسوده خواهد کرد. در یک طرف این جاکارتی محفظه‌ای برای محافظت عکس تعبیه شده که روکشی طوری صورت دارااست و در طرف دیگر سه محفظه برای محافظت کارت اعتباری طراحی شده است. در کنج روی کیف نماد برند چرم مشهد به چهره فلزی درخشان قرار گرفته است. کیف پول (D0249) در ابعاد 12.5 × 10 × 2 سانتی‌متر می‌باشد و ظاهری به رنگ قهوه‌ای پر‌نور دارد. برای حفظ بیش تر از کارت اعتباری‌های متنوع خود نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول سوای در حیث به چنگ آوردن جاکارتی جداگانه، به اندازه‌ی 7 عدد محفظه برای کارت اعتباری داراست و دسترسی خیر برای این آنها وجود خواهد داشت. فضای مسئله موردنیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متفاوت می باشند هم برابر با 3 محفظه است. در قسمت میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه پباده سازی شده می‌باشد که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرم مشهد یک انتخاب عالی و ایده‌آل می‌باشد و بیشتراز کلیه محتویات به خوبی محافظت خواهد کرد.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) مدل «D0186» یکی از بیشتراز کیف‌های زیبا و باکیفیت کتی هست که با طراحی شیک و جذابی از سوی این برند ایرانی معرفی و عرضه شده است. کیف کتی D0186 با رویه‌ی صد درصد چرم (چرم گاوی) طراحی شده و به صورت زیپی باز و بسته می‌شود. در کنار این دسته یک حلقه‌ی فلزی نیز تعبیه شده که قابلیت اتصال یک بند مچی کوتاه و زیبای چرمی را میسر می‌سازد. این گونه در ابعاد تقریبی بیست در ده سانتی‌متر پباده سازی شده که برای این سبک ابعادی استاندارد و همه‌پسند است. این کیف کتی بیشتراز سه محفظه‌ی به هم‌دوخته شده برخوردار است و طراحی جالب آن محفظه‌ی زیپ‌دار دیگری را باطن کیف در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توان بیشتراز آن به عنوان محل نگهداری سکه یا این که اشیای مشابه فایده کرد. در قسمت داخلی این کیف کتی چرمی محفظه‌های نگهداری کارت ویزیت و کارت اعتباری به اندازه‌ی مطلوبی در حیث گرفته شده که به سعی آن می‌افزاید. گفتنی است این جور در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و زرشکی عرضه شده که میتواند در کنار کیفیت، زیبایی و تلاش بیش تر از لحاظ رنگ‌بندی نیز تنوع مناسبی را برای سلیقه‌های مختلف به همراه دارد.
جلد نوع بررسی چرمی مارک «درسا» (Dorsa) گونه «1161» از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که بیش تر از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد دسته چک درسا به دلیل ظواهر بی آلایش و رنگ مشکی بیش تر برای آقایان مناسب است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر میباشد و جور بازنگری به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 135 گرم وزن دارااست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد دسته بازنگری بی آلایش است. جلد مدل بازنگری درسا علاوه‌بر محل نگهداری مدل بازنگری دارای چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همینطور محلی برای قرارگیری خود کار دارد. جلد دسته بازنگری درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی است که استفاده‌ی متعددی بیشتراز مدل بررسی دارا‌هستند و همچنین می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خودکار هم قرار داد.

یکی از جادارترین کیف کارت‌های «ان‌بی.کو» (NB.Co) با نام «YL418-7» شناخته می‌شود. جور YL418-7 دارنده 26 محفظه برای مراقبت کارت ویزیت است. با وجود چنین ظرفیتی به لحاظ می رسد که تمام کارت‌های موردنیازتان را همیشه به همپا خواهید داشت. این محفظه‌های نرم و شفاف از جنس پلاستیک ساخته ‌شده‌اند. با اعتنا به چهار محفظه‌ی سفت برای نگهداری کارت‌های اعتباری، تا حد متعددی از به همراه داشتن کیف‌های گران قدر بی‌نیاز خواهید شد. این کیف بیش تر از چرم تصنعی تنظیم شده هست و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. با اعتنا به وزن 77گرمی YL418-7 کیف دستی یا کوله‌پشتی شما سنگین نخواهد شد. ابعاد کیف برابر با 7.5 × 10 سانتی‌متر است. این ابعاد جای متعددی را در کیف شما اشغال نخواهد کرد. رنگ قهوه‌ای و مشکی کیف کارت موردبحث به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش قهوه‌ای و مشکی شما ست می‌شود. این کیف به‌وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته می‌شود. کیف کارت NB.Co YL418-7 با درنظرداشتن وزن سبک، ابعاد نه‌چندان بزرگ، پباده سازی زیبا و رنگ‌های زیبایش قیمت خرید بالایی دارد.
بسیاری بیشتراز مغازه‌دارها و فروشنده‌ها برای به‌دست‌آوردن مشتریان نو کارت ویزیت خود را به آنان می‌دهند. بدون شک هیچ‌فردی به مراقبت همه‌ی کارت‌ ویزیت‌ها علاقه ندارد؛ ولی در این بین، مدام کارت‌هایی می‌باشند که بها محافظت داشته باشند. «فیلیپی» به همین مراد کیف‌های کارت ویزیت بخش اعظمی را طراحی و ساخت کرده که گونه «Slim» یکی بیش تر از آن‌هاست. این گونه همان‌طور که بیشتراز اسمش پیداست بسیار نازک ساخته شده و ضخامتی برابر با 1 سانتی‌متر دارد. کيف رودوشي مارال مدل Edward استفاده‌شده برای ایجا این کیف چرم است. چرم استفاده‌شده دوام بالایی داراست و سبب ساز داشتن ظاهر‌ی زیبا برای این کیف می‌شود. تداوم بالای کیف سبب می‌شود تا با خیالی راحت برای مدت‌ها بیش تر از آن به کار گیری کنید و مطمئن باشید که کارت‌های ویزیت دارای اهمیت برای شما، سلامت خواهند ماند. این کیف علاوه‌بر رویه‌ی چرمی قابی فلزی نیز دارااست که سبب ساختار مستحکم‌تر این محصول می‌شود. باز و بسته کردن درِ این کیف به وسیله‌ی آهن‌ربایی که در آن تعبیه شده فعالیت ساده‌ای است. به ادله وجود همین آهن‌ربا می‌توان اطمینان داشت که کارت‌ها بیشتراز کیف بیرون نخواهند ریخت. این کیف به ادله سایز مقداری که دارد، در جیب پیراهن و شلوار جا شده و می‌توان آن را به‌سادگی حمل کرد. کیف کارت ویزیت فیلیپی گونه Slim یک کیف زیباست که می‌تواند به‌خوبی از کارت‌های ویزیت حفظ کند.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) نوع «D0241» بیشتراز کیف‌های کتی مردانه می باشد که با طراحی زیبا و کیفیتی عالی از سوی این برند مطرح ایرانی معرفی و عرضه شده است. این کیف بیش تر از رویه‌ی صد درصد چرم در رنگ‌های مشکی و عسلی (قهوه‌ای روشن) برخوردار است که در کنار کیفیت و ماندگاری مطلوب، با طرح طبیعی و زیبایی همپا است. کیف طراحی کلاسیکی داراست و به صورت بی آلایش باز و بسته می‌شود. بر روی کیف در کنار طرح بی آلایش فقط عنصری که مشاهده می‌شود، نشان یا لوگوی این موسسه چرم مشهد (Mashad Leather) است که به صورت فلزی در گوشه‌ای بیش تر از کیف فعالیت شده است. با باز کردن کیف شاهد یک محفظه‌ی مرکزی و یک محل قرار گیری خود کار یا این که قلم هستیم. طراحی هوشمندانه‌ی محفظه‌ی وسطی موجب می شود در شکل به کار گیری بیشتراز جا خودکاری کیف به راحتی و سوای تولید برآمدگی ناخوشایند بسته شود. دوخت سفت تمام محفظه‌ها به ویژه دوخت بدور دو قسمت حیاتی کیف هم نشان از کیفیت و ماندگاری قابل‌توجه آن دارد. این گونه چهار محفظه برای نگهداری اسکناس و دو محل برای محافظت عکس داراست که یکی‌از روی محفظه‌ی وسطی و دیگری روی قسمت داخلی و مهم کیف قرار گرفته است. علاوه بر این تعداد قابل توجهی بیش تر از محل‌های حفظ کارت ویزیت و کارت‌های اعتباری هم در لحاظ گرفته شده که آن را به یک کیف کلاسیک، شیک و کارآمد برای هر مرد شیک‌پوشی تبدیل می‌کند.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدات چرمي دربرگیرنده كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولیدات خود را بیش تر از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدها ب�