کيف پول شهر چرم مدل 5-122185

�کس 3×4 وجود دارد. این کیف یک محفظه و یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای حفظ اسکناس دارد. این کیف پول به‌راحتی درون انواع کیف‌های دستی و رودوشی جای می‌گیرد. روی کیف و در گوشه‌ی پایینی آن، حروف I.C درج شده که مخفف نام مارک است. چرم شهر با فایده از چرم طبیعی، سعی کرده که محصولات کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
کیف پول مارک کاردستی با مدل (KDW325) با طراحی خوش‌رنگ و جذابی عرضه شده است. پباده سازی روی کیف بسیار رنگارنگ و با احساس است. در پباده سازی این کیف پول از رنگ آبی رنگ با طراحی تایپوگرافی و انیمیشنی رنگارنگ یک میز تا پشت کیف فایده شده است. کیف جیبی گونه (KDW325) دارای یک بند چرمی قهوه‌ای رنگ برای نگهداری بیشتراز محتویات و بستن کیف است. کیف پول پارچه‌ای در قسمت داخلی به صورت یکدست مشکی تعبیه شده و به شکل معمولی یا این که به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. کیف پول کاردستی با ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر فضای زیادی در جیب یا این که کیف شما نخواهد گرفت. با وجود فضای متعددی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 75 گرم دارد و ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر برایش در نظر گرفته شده است. پارچه فایده شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ از اینرو یار و همدم مناسبی به چهره روزانه خواهد بود. کیف پولی مناسب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با پباده سازی ایرانی تنظیم شده از پارچه مخمل کوبیده و چاپ سابلیمیشن که رنگ های آن به شدت جذاب و شفاف است. این کیف دارای فضای قابل توجهی برای حفظ از کارت اعتباری، ویزیت است. KDW325 یک انتخاب جذاب و دوست‌داشتنی به عنوان هدیه خواهد بود.
جلد جور بررسی چرمی برند «درسا» (Dorsa) نوع «1159» بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد جور بررسی درسا به برهان ظاهر بی آلایش و رنگ قهوه‌ای تیره اضافه برای آقایان دلخواه است. طرح چرم کروکو می‌باشد که به جلد زیبایی بیشتری بخشیده است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر هست و جور چک به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 124 گرم وزن داراست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد مدل بررسی بی آلایش است. جلد دسته چک درسا علاوه‌بر محل نگهداری دسته چک دارنده چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همینطور محلی برای قرارگیری خود کار دارد. جلد جور چک درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی میباشد که استفاده‌ی زیادی بیشتراز گونه بررسی دارا هستند و همچنین می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خود کار هم قرار داد.
اگر به کیف‌‌پول‌های کتی قهوه‌ای‌رنگ علاقه دارید، یکی بیش تر از زیباترین و به‌صرفه‌ترین این جور کیف‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. کیف موردبحث «YL409-3» نام دارد. این کیف را برند «NB.Co» پباده سازی و تولید می‌کند. کیف از چرم تصنعی و مصنوعی تنظیم شده است. در شرایطی‌که عالی به کیف اعتنا کنید، متوجه این گزینه می‌شوید که از لحاظ ظاهری چیزی از کیف‌های چرمی مرغوب و درجه‌یک کم ندارد. ابعاد آن در حدود 10 × 19 سانتی‌متر است. با دقت به این اندازه، به حیث می‌رسد مشکلی بابت مراقبت آن در جیب کت یا پالتوی خود نداشته باشید. کیف با رنگ قهوه‌ای‌اش، برای ست‌شدن با کمربند و کفش‌های چرمی و قهوه‌ای‌رنگ عالی است. وزن 110 گرمی این جور در وضعیت خالی برای یک کیف بزرگ و جادار خیلی منطقی به حیث می‌رسد. کیف کاملا بی آلایش باز و بسته می‌شود. برای باز و بسته‌کردن YL409-3 دیگر مزاحمت و وقت‌گیری مگنت یا دکمه را نخواهید داشت. با توجه به وجود 4 محفظه برای محافظت اسکناس‌، می‌توانید آنان را به‌راحتی دسته‌بندی نمایید و خیلی پر سرعت به اسکناس موردنیازتان دسترسی داشته باشید. داخل کیف یک محفظه برای حفظ عکس خاطره‌انگیز شما در حیث گرفته شده است. با وجود 5 محل دلخواه برای نگهداری کارت‌های اعتباری، مهم‌ترین کارت‌هایتان همیشه در دسترس خواهند بود. خرید کیف ان بی.کو YL409-3 با درنظرداشتن ابعاد نه‌چندان بزرگ، وزن سبک، محفظه‌های کاربردی و به‌اندازه، رنگ و طراحی زیبا و ارزش نه‌چندان بالایش برای شما به تجربه‌ای شیرین تبدیل خواهد شد. این کیف را می‌توانید به افرادی که دوستشان دارید، هدیه دهید.
هماهنگ کردن کیف پول با دیگر اقلام چرم مسئله استفاده، عمل سختی نخواهد بود. کیف پول چرمی برند ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با جور (D0580) فضای متعددی در جیب اشغال نخواهد اعلام‌کرد و البته محفظه‌های زیادی برای نگهداری بیش تر از اسکناس و انواع مختلف کارت‌های اعتباری و ویزیت دارد. این کیف پول به شکل جیبی پباده سازی شده هست و به وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته خواهد شد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی بیشتراز برند شناخته شده‌ی چرم مشهد در نظر گرفته شده است. با باز کردن دکمه این کیف پول، دو محفظه‌ی جداگانه نمایان خواهد شد. در یک طرف 5 عدد جاکارتی و یک محفظه نگهداری عکس در لحاظ گرفته شده است و در طرف دیگر سه محفظه کارت اعتباری، یک محفظه‌ی کارت ویزیت و یک محفظه برای نگهداری از سکه طراحی شده که با یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی کیف پول نماد برند چرم مشهد به چهره فلزی براق قرار گرفته است. کیف پول (D0580) در ابعاد 11.5 × 10 سانتی‌متر می‌باشد و رنگی قهوه‌ای با چرم معمولی دارد. برای محافظت بیشتراز اسکناس یک محفظه مطلوب تعبیه شده است. برند ایرانی چرم مشهد این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان خوش‌پوش پباده سازی کرده هست و با دقت به کیفیت آن، ملازم طولانی مدتی برای شما خواهد بود.
كيف پول كتي طرح سوسماري چرم زانكو توليد شده از بهترين چرم طبيعي كه بر روي چرم كيف طرح سوسماري چاپ شده كه زيبايي خاصي به كيف داده و داراي 5 عدد جاكارتي ،يك آلبوم وسیع و يك البوم كوچك عكس ،يك جيب زيپ دار در درون كيف و جاي پول و مدارك مي باشد جاي پول كيف مي توان يك بسته صد تايي در داخل ان قرار بخشید اين كيف پول با طراحي زيبا و كيفيت عالي هديه ايي مطلوب براي مشگل بسندان مي باشد
کیف پول چرمی برند ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با دسته (D0249) عرضه شده هست و فضای بسیار مناسبی برای حفظ بیش تر از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به چهره جیبی پباده سازی شده است و به شکل کتابی یا ساده باز و بسته خواهد شد. چرم استفاده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی بیشتراز برند شناخته شده‌ی چرم مشهد در حیث گرفته شده است. در نگاه اولیه به قسمت روی کیف یک محفظه توجه‌تان را جلب خواهد کرد. در این محفظه یک جاکارتی چرم قرار گرفته که مسلما عمل شما را برای نظم اضافه کارت‌های اعتباری‌تان آسوده خواهد کرد. در یک طرف این جاکارتی محفظه‌ای برای حفظ عکس تعبیه شده که روکشی طوری چهره داراست و در طرف دیگر سه محفظه برای مراقبت کارت اعتباری طراحی شده است. در کنج روی کیف نماد برند چرم مشهد به چهره فلزی درخشان قرار گرفته است. کیف پول (D0249) در ابعاد 12.5 × 10 × 2 سانتی‌متر هست و ظاهری به رنگ قهوه‌ای روشن دارد. برای حفظ بیش تر از کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول سوای در لحاظ به دست آوردن جاکارتی جداگانه، به اندازه‌ی 7 عدد محفظه برای کارت اعتباری دارد و دسترسی خیر و خوبی برای این آن ها وجود خواهد داشت. فضای گزینه مایحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد گوناگون میباشند نیز برابر با 3 محفظه است. در نصیب میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه طراحی شده می باشد که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرم مشهد یک انتخاب عالی و ایده‌آل است و از کلیه محتویات به خوبی مراقبت خواهد کرد.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) مدل «D0186» یکی بیشتراز کیف‌های زیبا و باکیفیت کتی میباشد که با طراحی شیک و جذابی بیش تر از سوی این برند ایرانی معرفی و عرضه شده است. کیف کتی D0186 با رویه‌ی صد درصد چرم (چرم گاوی) طراحی شده و به صورت زیپی باز و بسته می‌شود. در کنار این گونه یک حلقه‌ی فلزی هم تعبیه شده که قابلیت اتصال یک بند مچی کوتاه و زیبای چرمی را میسر می‌سازد. این دسته در ابعاد تقریبی بیست در ده سانتی‌متر پباده سازی شده که برای این سبک ابعادی استاندارد و همه‌پسند است. این کیف کتی بیشتراز سه محفظه‌ی به هم‌دوخته شده برخوردار هست و پباده سازی جذاب آن محفظه‌ی زیپ‌دار دیگری را داخل کیف در اختیار شما قرار میدهد که می‌توان بیشتراز آن به عنوان محل محافظت سکه یا این که اشیای مشابه استفاده کرد. در قسمت داخلی این کیف کتی چرمی محفظه‌های مراقبت کارت ویزیت و کارت اعتباری به اندازه‌ی مطلوبی در نظر گرفته شده که به کارایی آن می‌افزاید. گفتنی هست این مدل در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و زرشکی عرضه شده که می تواند در کنار کیفیت، زیبایی و همت بیش تر از نظر رنگ‌بندی نیز تنوع مناسبی را برای سلیقه‌های مختلف به همپا دارد.

جلد گونه بازنگری چرمی مارک «درسا» (Dorsa) نوع «1161» بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که بیش تر از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد گونه چک درسا به برهان ظواهر معمولی و رنگ مشکی اضافه برای آقایان مناسب است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر هست و مدل چک به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 135 گرم وزن دارد و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد دسته چک بی آلایش است. جلد مدل بررسی درسا علاوه‌بر محل محافظت مدل چک دارای چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همچنین محلی برای قرارگیری خود کار دارد. جلد جور چک درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی می باشد که استفاده‌ی زیادی بیشتراز نوع بازنگری دارند و همینطور می‌توان باطن این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خودکار نیز قرار داد.
یکی بیشتراز جادارترین کیف کارت‌های «ان‌بی.کو» (NB.Co) با اسم «YL418-7» شناخته می‌شود. نوع YL418-7 دارنده 26 محفظه برای نگهداری کارت ویزیت است. با وجود چنین ظرفیتی به لحاظ میرسد که تمام کارت‌های موردنیازتان را همیشه به همراه خواهید داشت. این محفظه‌های نرم و شفاف بیش تر از جنس پلاستیک ساخته ‌شده‌اند. با توجه به چهار محفظه‌ی سفت برای نگهداری کارت‌های اعتباری، تا حد زیادی از به ملازم داشتن کیف‌های وسیع بی‌نیاز خواهید شد. این کیف بیشتراز چرم مصنوعی تهیه و تنظیم شده است و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. با توجه به وزن 77گرمی YL418-7 کیف دستی یا کوله‌پشتی شما سنگین نخواهد شد. ابعاد کیف برابر با 7.5 × 10 سانتی‌متر است. این ابعاد جای متعددی را در کیف شما اشغال نخواهد کرد. رنگ قهوه‌ای و مشکی کیف کارت موردبحث به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش قهوه‌ای و مشکی شما ست می‌شود. این کیف به‌وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته می‌شود. کیف کارت NB.Co YL418-7 با درنظرداشتن وزن سبک، ابعاد نه‌چندان بزرگ، پباده سازی زیبا و رنگ‌های زیبایش قیمت خرید بالایی دارد.
بسیاری از مغازه‌دارها و فروشنده‌ها برای به‌دست‌آوردن مشتریان جدید کارت ویزیت خویش را به آنان می‌دهند. بدون شک هیچ‌فردی به مراقبت همه‌ی کارت‌ ویزیت‌ها علاقه ندارد؛ ولی در این بین، همیشه کارت‌هایی می باشند که قیمت مراقبت داشته باشند. «فیلیپی» به همین خواسته کیف‌های کارت ویزیت بخش اعظمی را پباده سازی و تولید کرده که دسته «Slim» یکی‌از بیشتراز آن‌هاست. این دسته همان‌طور که بیشتراز اسمش پیداست دوچندان نازک ساخته شده و ضخامتی برابر با 1 سانتی‌متر دارد. جنس استفاده‌شده برای ساخت این کیف چرم است. چرم استفاده‌شده دوام بالایی داراست و منجر داشتن ظاهر‌ی زیبا برای این کیف می‌شود. دوام بالای کیف منجر میگردد تا با خیالی راحت برای مدت‌ها از آن استفاده کنید و مطمئن باشید که کارت‌های ویزیت حساس برای شما، سلامت خواهند ماند. این کیف علاوه‌بر رویه‌ی چرمی قابی فلزی هم دارد که باعث ساختار مستحکم‌تر این محصول می‌شود. باز و بسته کردن درِ این کیف به وسیله‌ی آهن‌ربایی که در آن تعبیه شده فعالیت ساده‌ای است. به برهان وجود همین آهن‌ربا می‌توان اطمینان داشت که کارت‌ها از کیف بیرون نخواهند ریخت. این کیف به عامل سایز کمی که دارد، در جیب پیراهن و شلوار جا شده و می‌توان آن را به‌سادگی حمل کرد. کیف کارت ویزیت فیلیپی گونه Slim یک کیف زیباست که می تواند به‌خوبی بیش تر از کارت‌های ویزیت مراقبت کند.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) مدل «D0241» از کیف‌های کتی مردانه میباشد که با طراحی زیبا و کیفیتی عالی بیشتراز سوی این برند مطرح ایرانی معرفی و عرضه شده است. این کیف بیشتراز رویه‌ی صد درصد چرم در رنگ‌های مشکی و عسلی (قهوه‌ای روشن) برخوردار می باشد که در کنار کیفیت و ماندگاری مطلوب، با طرح ارگانیک و زیبایی همپا است. کیف پباده سازی کلاسیکی دارد و به شکل ساده باز و بسته می‌شود. بر روی کیف در کنار طرح ساده فقط عنصری که مشاهده می‌شود، نشان یا لوگوی این مجموعه چرم مشهد (Mashad Leather) است که به چهره فلزی در گوشه‌ای بیشتراز کیف عمل شده است. با باز کردن کیف شاهد یک محفظه‌ی مرکزی و یک محل قرار گیری خودکار یا قلم هستیم. طراحی کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe ‌ی محفظه‌ی وسطی موجب می شود در شکل استفاده از جا خودکاری کیف به راحتی و فارغ از ایجاد برآمدگی ناخوشایند بسته شود. دوخت محکم تمام محفظه‌ها به ویژه دوخت به دور دو نصیب اصلی کیف هم نشان بیش تر از کیفیت و ماندگاری قابل‌توجه آن دارد. این مدل چهار محفظه برای نگهداری اسکناس و دو محل برای محافظت عکس دارااست که یک کدام از روی محفظه‌ی وسطی و دیگری روی نصیب داخلی و حیاتی کیف قرار گرفته است. علاوه بر این تعداد قابل توجهی بیش تر از محل‌های حفظ کارت ویزیت و کارت‌های اعتباری هم در لحاظ گرفته شده که آن را به یک کیف کلاسیک، شیک و کارآمد برای هر مرد شیک‌پوشی تبدیل می‌کند.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولید ها چرمي دربرگیرنده كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصولات خویش را بیش تر از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولید ها ب�